Harcerska 8

Deweloper: Novdom Sp. z o.o.
od 5.349 zł/m2
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Harcerska 8 etap B

Wyjątkowy sukces inwestycji Harcerska 8 oraz liczne prośby o rozpoczęcie sprzedaży kolejnego etapu zmobilizowały nas do pracy by dostarczyć Państwu pełną ofertę mieszkań. Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży kolejnego etapu B, w którym czekają na Państwa 72 mieszkania. 

Jak połączyć wszystkie potrzeby Klienta zamykając je w jednej inwestycji? My wiemy jak to zrobić i stworzyliśmy wyjątkowe osiedle Harcerska 8. 
Nowa inwestycja Harcerska 8 Ciechanów to miejsce idealne by w nim zamieszkać, teren przy osiedlu stanowi park Jeziorko objęty programem rewitalizacji, gwarantuje ciszę i spokój w zielonym otoczeniu będąc zarówno w centrum miasta. Pełna infrastruktura dodatkowo ubogacona zostanie lokalami usługowymi dostępnymi w inwestycji. Zadbaliśmy o funkcjonalność układów mieszkań co gwarantuje przyszłym mieszkańcom nieskończoną ilość aranżacji wymarzonego wnętrza.

Indywidualne ogródki wkomponowane w strefę zamkniętego osiedla tworzą enklawę dla ich posiadaczy. Na wyższych piętrach do mieszkań dołączone zostały przestronne tarasy, loggie oraz balkony. Jeśli wszystko w jednym miejscu to również i wypoczynek, nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych odkrywców, tereny zielone, prywatny sad, to przestrzenie w których możecie się zrelaksować.

 

Lokalizacja

Zielone otoczenie Twojego mieszkania w centrum miasta! Adres Harcerska 8 to wyjątkowe miejsce na mapie Ciechanowa, łączy ze sobą korzyści mieszkania w centrum, pełną infrastrukturę, szybkie docieranie do kluczowych punktów miasta, bliskość szkół, sklepów i atrakcji, a to wszystko zamknięte w zielonej enklawie Harcerskiej 8 zlokalizowanej w zielonym sercu miasta w sąsiedztwie rewitalizowanego parku.

 

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.349 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 38 do 89 m2
  • Powiatciechanowski
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćCiechanów
  • Liczba mieszkań110
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaHarcerska 8

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 110
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję