Opis inwestycji

Korzystać z uroków natury, jednocześnie mieszkając w dużym mieście? Na Ziębickiej 14 stanie się to możliwe. Nasze osiedle, dzięki swojemu atrakcyjnemu usytuowaniu, zagwarantuje Państwu idealne połączenie dynamicznego życia w mieście z możliwością odpoczynku w zaciszu własnego mieszkania wśród drzew i wody Strumienia Junikowskiego.

A jednak jest to możliwe. Odpowiedź to Osiedle Ziębicka 14, czyli: 7 kameralnych budynków wielorodzinnych, tj. 134 funkcjonalnych mieszkań, dla których przewidziano dużą powierzchnię pod komórki lokatorskie, a do każdego z nich miejsce postojowe (przeważnie w hali garażowej).

Ziębicka 14 to nowa inwestycja na Poznańskim Junikowie, w ramach której stawiamy na wyjątkowe połączenie uroków miasta z komfortem życia wśród natury. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się bowiem z bliskiego otoczenia pełnego zielonych terenów, jak chociażby Południowo-Zachodni Klin Zieleni w Poznaniu czy Lasek Marceliński. O dodatkowe walory nie trudno: doskonałe skomunikowanie z Centrum Miasta Poznania, natomiast wzdłuż ulicy Ziębickiej zaprojektowano dwa lokale usługowe z bezpośrednim dostępem od strony drogi.

Przygotowując projekt Osiedle Ziębicka zależało nam, aby sprostać kryteriom nawet najbardziej wymagających klientów. W ramach naszej inwestycji zaoferowaliśmy plany mieszkań o elastycznym układzie funkcjonalnym - tak, aby nasi Klienci mogli zaaranżować swoje mieszkanie wedle swoich upodobań i gustu. Wiemy, jak ważne jest posiadanie własnego kawałka przestrzeni na świeżym powietrzu. W związku z tym każde z mieszkań rozbudowano dodatkowo o zewnętrzny ogródek z tarasem (parter) i o przestronny balkon (piętra).Poprzez połączenie nowoczesnego budownictwa, wykończonego w eleganckim i wyrafinowanym stylu, z zielonym otoczeniem, na naszym osiedlu uzyskaliśmy pełną harmonię.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 37 do 73 m2
  • PowiatPoznań
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćPoznań
  • Liczba mieszkań134
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaZiębicka 14-16

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 7
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 134
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Inwestycje w pobliżu

Osiedle 5 Stycznia Poznań, Wielkopolskie

51 - 108 m2

Powierzchnia

75

Mieszkania

Florentyny Luboińskiej 5 Poznań, Wielkopolskie

34 - 75 m2

Powierzchnia

74

Mieszkania

Os. Mateckiego Poznań, Wielkopolskie

34 - 80 m2

Powierzchnia

94

Mieszkania

Literacka Skwer Poznań, Wielkopolskie

35 - 72 m2

Powierzchnia

190

Mieszkania

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję