BRAVO DEVELOPER
E-mail
biuro@bravodeveloper.pl
WWW
http://bravodeveloper.pl
Telefon
608-300-600
Adres
Chmieleńska 17, Kartuzy, Polska

Wywodzimy się z rodzinnej firmy WODKAN-GRZENKOWICZ, która dała nam solidne podstawy i pozwoliła nam prowadzić wszystkie inwestycje od A do Z, dbając o każdy szczegół na każdym etapie. Poznaj ludzi, którzy stoją za tym sukcesem.

Od blisko 20 lat budujemy mieszkania, o których marzysz. Nowoczesny design, dbałość o detale, historie, które łączą pokolenia – nie idziemy na skróty. 

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych – od zakupu gruntu, poprzez projektowanie i budowanie, aż po zagospodarowanie terenu. Co nas wyróżnia? Znajdujemy drogi, którymi inni boją się pójść i zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i efektowne rozwiązania architektoniczne. 

Idziemy pod prąd – bez kompromisów

Jesteśmy bezkompromisowi w dbałości o każdy szczegół. Dopracowany projekt i rozmowy z lokatorami naszych inwestycji sprawiają, że odpowiadamy na realne potrzeby. 

Rodzinne tradycje są fundamentem naszej pracy – Bravo Developer wywodzi się bezpośrednio z przedsiębiorstwa Wodkan-Grzenkowicz, niekwestionowanego lidera w dziedzinie budowy zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych oraz budownictwa infrastrukturalnego.

Dzięki gruntownej znajomości innowacyjnych rozwiązań budowlanych, bogatemu parkowi maszynowemu oraz zatrudnianiu najwyższej klasy specjalistów, nie boimy się żadnych wyzwań i budujemy mieszkania, które zachwycają.

Nieruchomości

Park Gutenberga Gdańsk, Pomorskie

38 - 111 m2

Powierzchnia

Quercus Gdańsk, Pomorskie

39 - 71 m2

Powierzchnia

Przystań Kartuzy, Pomorskie

36 m2

Powierzchnia

Agenci

Opiekun inwestycji

Opiekun inwestycji

693250000
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję