P.B.O. TROJAN 
E-mail
trojan@trojan.katowice.pl
WWW
http://trojan.katowice.pl
Telefon
32 630 11 44
Adres
Gdańska 14, Zabrze, Polska

Deweloper P.B.O. TROJAN istnieje na rynku nieruchomości od 1994 roku. Specjalizujemy się w budowie mieszkań w zabudowie osiedli wielorodzinnych jaki i domów jednorodzinnych. Zawsze przed przystąpieniem do budowy inwestycji starannie dobieramy lokalizację. Dzięki temu oferowane przez nas nowe mieszkania łączą w sobie zarówno zalety mieszkań położonych w miastach jak i takich, które znajdują się w cichych i spokojnych miejscach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy zaoferować swoim klientom domy i mieszkania wykonane w dbałości o najwyższe standardy jakościowe. Poza tym oferujemy również przystępne ceny mieszkań. Deweloper TROJAN bierze również na siebie całą procedurę począwszy od uzyskania decyzji o warunkach zabudowy przez decyzję o pozwoleniu na budowę aż do momentu wydania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

Za swoją działalność deweloperską, która zawsze stoi na najwyższym poziomie otrzymaliśmy szereg prestiżowych nagród oraz wyróżnień branżowych. Posiadamy również szereg certyfikatów potwierdzających, jakość prac i usług.

Nieruchomości

Osiedle Sosnowa Rybnik, Śląskie

34 - 84 m2

Powierzchnia

Apartamenty Kern Mikołów, Śląskie

27 - 87 m2

Powierzchnia

Apartamenty NIN Tychy, Śląskie

44 m2

Powierzchnia

Agenci

Opiekun inwestycji

Opiekun inwestycji

602638719
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję