Nowe inwestycje na sprzedaż - Bielsko-Biała | Villare.pl

Browarna 12
od 8.100 zł/m2

Browarna 12 Bielsko-Biała, Browarna 12

43 m2

Powierzchnia

37

Mieszkania

Apartamenty Przy Zaporze
od 9.900 zł/m2

Apartamenty Przy Zaporze Bielsko-Biała, Biwakowa 4

46 - 128 m2

Powierzchnia

42

Mieszkania

DBI White Apartments
od 7.129 zł/m2

DBI White Apartments Bielsko-Biała, Janisława Grondysa

30 - 74 m2

Powierzchnia

39

Mieszkania

Barlickiego 7
Ogłoszenie archiwalne

Barlickiego 7 Bielsko-Biała, Barlickiego 7

25 - 57 m2

Powierzchnia

41

Mieszkania

Maxx Apartamenty
Ogłoszenie archiwalne

Maxx Apartamenty Bielsko-Biała, Towarzystwa Szkoły Ludowej 11

27 - 117 m2

Powierzchnia

37

Mieszkania

Łagodna Apartamenty
Ogłoszenie archiwalne

Łagodna Apartamenty Bielsko-Biała, Łagodna

36 - 78 m2

Powierzchnia

118

Mieszkania

Apartamenty Stary Browar
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Stary Browar Bielsko-Biała, Cieszyńska 78

300

Mieszkania

CityView
Ogłoszenie archiwalne

CityView Bielsko-Biała, Spółdzielców 60

38 - 102 m2

Powierzchnia

122

Mieszkania

Siewna 2
Ogłoszenie archiwalne

Siewna 2 Bielsko-Biała, Siewna 2

30 - 86 m2

Powierzchnia

80

Mieszkania

Osiedle Pod Dębami
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Pod Dębami Bielsko-Biała, Lipnicka 76-78

25 - 74 m2

Powierzchnia

138

Mieszkania

Rynek pierwotny Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Bielsko-Biała to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Bielsku-Białej chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Bielsku-Białej.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Bielsko-Biała

Rynek nieruchomości pierwotnych w Bielsku-Białej jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Bielsku-Białej. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Bielsku-Białej, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Bielsko-Biała rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Bielsku-Białej.

W Bielsku-Białej deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Bielsku-Białej nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Bielsku-Białej kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Bielsku-Białej jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Bielsko-Biała

Deweloperzy w Bielsku-Białej w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Bielsko-Biała dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Bielsku-Białej przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Bielsku-Białej znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Bielsku-Białej najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Bielsku-Białej nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Bielsko-Biała rynek pierwotny

Deweloper Bielsko-Biała dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Bielsko-Biała jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Bielsku-Białej. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Bielsku-Białej przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Bielsku-Białej w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Bielsku-Białej i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Bielsko-Biała ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Bielsko-Biała

W Bielsku-Białej wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Bielsku-Białej dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Bielsku-Białej dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Bielsku-Białej.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję