Nowe inwestycje na sprzedaż - Gliwice | Villare.pl

Glivia - Etap II
od 5.500 zł/m2

Glivia - Etap II Gliwice, Daszyńskiego

30 m2

Powierzchnia

76

Mieszkania

Royal Studios
od 9.721 zł/m2

Royal Studios Gliwice, Pszczyńska 51

137

Mieszkania

Osiedle Parkowe

Osiedle Parkowe Gliwice, Kozielska 106

26 - 58 m2

Powierzchnia

663

Mieszkania

Apartamenty Mikołowska
od 6.118 zł/m2

Apartamenty Mikołowska Gliwice, Mikołowska

30 - 100 m2

Powierzchnia

152

Mieszkania

Apartamenty Glivice
od 5.500 zł/m2

Apartamenty Glivice Gliwice, Józefa Uszczyka

42 - 146 m2

Powierzchnia

64

Mieszkania

Osiedle Stylove

Osiedle Stylove Gliwice, Brzezinka, Kozielska 78

126 m2

Powierzchnia

24

Mieszkania

OSIEDLE BURSZTYNOWE

OSIEDLE BURSZTYNOWE Gliwice, Kozielskiej 74

31 - 70 m2

Powierzchnia

96

Mieszkania

Osiedle Paryskie
od 5.600 zł/m2

Osiedle Paryskie Gliwice, Lubliniecka

49 - 105 m2

Powierzchnia

158

Mieszkania

Osiedle Łabędzka
od 5.498 zł/m2

Osiedle Łabędzka Gliwice, Łabędzka

91,1 m2

Powierzchnia

8

Mieszkania

Mickiewicza 27
Ogłoszenie archiwalne

Mickiewicza 27 Gliwice, Mickiewicza 27

73 - 88 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Rynek pierwotny Gliwice

Gliwice to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Gliwice to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Gliwicach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Gliwicach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Gliwice

Rynek nieruchomości pierwotnych w Gliwicach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Gliwicach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Gliwicach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Gliwice rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Gliwicach.

W Gliwicach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Gliwicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Gliwicach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Gliwicach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Gliwice

Deweloperzy w Gliwicach w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Gliwice dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Gliwicach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Gliwicach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Gliwicach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Gliwicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Gliwice rynek pierwotny

Deweloper Gliwice dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Gliwice jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Gliwicach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Gliwicach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Gliwicach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Gliwicach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Gliwice ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Gliwice

W Gliwicach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Gliwicach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Gliwicach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Gliwicach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję