Nowe inwestycje na sprzedaż - Katowice | Villare.pl

Park Bażantów
od 6.900 zł/m2

Park Bażantów Katowice, Kostuchna, Bażantów 20

30 m2

Powierzchnia

45

Mieszkania

Bardowskiego 1
od 5.500 zł/m2

Bardowskiego 1 Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, Bardowskiego 1

50 m2

Powierzchnia

150

Mieszkania

Nova Mikołowska

Nova Mikołowska Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Mikołowska

26 m2

Powierzchnia

353

Mieszkania

Kostuchna Park
od 4.050 zł/m2

Kostuchna Park Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, Jana Kściuczyka

30 m2

Powierzchnia

52

Mieszkania

Ceglana Park
od 8.000 zł/m2

Ceglana Park Katowice, Brynów, Ceglana

25 - 120 m2

Powierzchnia

780

Mieszkania

Słoneczne Apartamenty

Słoneczne Apartamenty Katowice, Wiertnicza

33 - 85 m2

Powierzchnia

77

Mieszkania

Słoneczne Tarasy

Słoneczne Tarasy Katowice, Słoneczna 24

36 - 95 m2

Powierzchnia

192

Mieszkania

Bytkowska 2.0
od 7.900 zł/m2

Bytkowska 2.0 Katowice, Bytkowska

25 - 84 m2

Powierzchnia

158

Mieszkania

Dom przy Filharmonii
od 8.800 zł/m2

Dom przy Filharmonii Katowice, Śródmieście, Opolska 10

30 - 79 m2

Powierzchnia

105

Mieszkania

NA KOSZUTCE
od 9.100 zł/m2

NA KOSZUTCE Katowice, Słoneczna 1

25 - 85 m2

Powierzchnia

86

Mieszkania

Rynek pierwotny Katowice

Katowice to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Katowice to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Katowicach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Katowicach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Katowice

Rynek nieruchomości pierwotnych w Katowicach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Katowicach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Katowicach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Katowice rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Katowicach.

W Katowicach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Katowicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Katowicach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Katowicach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Katowice

Deweloperzy w Katowicach w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Katowice dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Katowicach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Katowicach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Katowicach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Katowicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Katowice rynek pierwotny

Deweloper Katowice dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Katowice jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Katowicach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Katowicach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Katowicach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Katowicach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Katowice ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Katowice

W Katowicach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Katowicach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Katowicach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Katowicach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję