Nowe inwestycje na sprzedaż - Katowice | Villare.pl

Vidok

Vidok Katowice, Kozielska

26 - 120 m2

Powierzchnia

151

Mieszkania

Wełnowe Apartamenty

Wełnowe Apartamenty Katowice, Modelarska 32

41 - 68 m2

Powierzchnia

58

Mieszkania

Karasiowa Residence

Karasiowa Residence Katowice, Karasiowa

103 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

Osiedle Łopianowa

Osiedle Łopianowa Katowice, Łopianowa

150 m2

Powierzchnia

30

Mieszkania

Osiedle Kaskady

Osiedle Kaskady Katowice, Kaskady

160 m2

Powierzchnia

44

Mieszkania

Domy Katovice

Domy Katovice Katowice, Karola Stabika

85 - 101 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Słoneczna Enklawa

Słoneczna Enklawa Katowice, Kobieli

33 - 82 m2

Powierzchnia

4

Mieszkania

Willa Park Ptasie

Willa Park Ptasie Katowice, Łabędzia

65 - 98 m2

Powierzchnia

29

Mieszkania

Park Bażantów
od 6.900 zł/m2

Park Bażantów Katowice, Kostuchna, Bażantów 20

30 m2

Powierzchnia

45

Mieszkania

Bardowskiego 1
od 5.500 zł/m2

Bardowskiego 1 Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, Bardowskiego 1

50 m2

Powierzchnia

150

Mieszkania

Rynek pierwotny Katowice

Katowice to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Katowice to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Katowicach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Katowicach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Katowice

Rynek nieruchomości pierwotnych w Katowicach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Katowicach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Katowicach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Katowice rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Katowicach.

W Katowicach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Katowicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Katowicach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Katowicach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Katowice

Deweloperzy w Katowicach w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Katowice dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Katowicach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Katowicach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Katowicach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Katowicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Katowice rynek pierwotny

Deweloper Katowice dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Katowice jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Katowicach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Katowicach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Katowicach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Katowicach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Katowice ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Katowice

W Katowicach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Katowicach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Katowicach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Katowicach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję