Nowe inwestycje na sprzedaż - Mysłowice | Villare.pl

Park Moniuszki II
od 5.890 zł/m2

Mysłowice, Chopina

33 - 103 m2

Powierzchnia

74

Mieszkania

Bliźniak w Mysłowicach
Ogłoszenie archiwalne

Mysłowice, Krzywa

133 m2

Powierzchnia

2

Mieszkania

Domy w Mysłowicach
Ogłoszenie archiwalne

Mysłowice

247 m2

Powierzchnia

1

Mieszkania

Osiedle Jaworowa
Ogłoszenie archiwalne

Mysłowice, Jaworowa

138 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

OSIEDLE PRZY ALPEJSKIEJ
Ogłoszenie archiwalne

Mysłowice, Alpejska

119 - 136 m2

Powierzchnia

8

Mieszkania

Bończyk – Ptaki
Ogłoszenie archiwalne

Mysłowice, Katowicka

55 - 80 m2

Powierzchnia

286

Mieszkania

Rynek pierwotny Mysłowice

Mysłowice to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Mysłowice to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Mysłowicach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Mysłowicach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Mysłowice

Rynek nieruchomości pierwotnych w Mysłowicach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Mysłowicach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Mysłowicach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Mysłowice rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Mysłowicach.

W Mysłowicach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Mysłowicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Mysłowicach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Mysłowicach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Mysłowice

Deweloperzy w Mysłowicach w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Mysłowice dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Mysłowicach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Mysłowicach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Mysłowicach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Mysłowicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Mysłowice rynek pierwotny

Deweloper Mysłowice dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Mysłowice jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Mysłowicach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Mysłowicach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Mysłowicach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Mysłowicach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Mysłowice ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Mysłowice

W Mysłowicach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Mysłowicach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Mysłowicach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Mysłowicach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję