Stranda Residence

Stranda Residence Giżycko, Pierkunowo

54 m2

Powierzchnia

66

Mieszkania

Apartamenty Przystań

Apartamenty Przystań Giżycko, Królowej Jadwigi 25

28 - 101 m2

Powierzchnia

178

Mieszkania

Koszarova

Koszarova Giżycko, Koszarowa

32 - 73 m2

Powierzchnia

45

Mieszkania

Nautica Resort

Nautica Resort Giżycko, Moniuszki 23

20 - 120 m2

Powierzchnia

72

Mieszkania

Stranda Residence

Stranda Residence Giżycko, Pierkunowo 36

35 - 155 m2

Powierzchnia

66

Mieszkania

Rynek pierwotny Giżycko

Giżycko to miasto na prawach powiatu położone w województwie warmińsko-mazurskim.  Giżycko to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Giżycku chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Giżycku.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Giżycko

Rynek nieruchomości pierwotnych w Giżycku jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Giżycku. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Giżycku, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Giżycko rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Giżycku.

W Giżycku deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Giżycku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Giżycku kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Giżycku jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Giżycko

Deweloperzy w Giżycku w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Giżycku przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Giżycku znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Giżycku najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Giżycku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Giżycko rynek pierwotny

Deweloper Giżycko dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Giżycko jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Giżycku. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Giżycku przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Giżycku w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Giżycku i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Giżycko ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Giżycko

W Giżycku wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Giżycku dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Giżycku dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Giżycku.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję