Osiedle Centrum Park Legnica, Dolnośląskie

25 - 86 m2

Powierzchnia

260

Mieszkania

Nowy Tarninów Legnica, Dolnośląskie

25 - 62 m2

Powierzchnia

100

Mieszkania

Cztery Kąty Legnica, Dolnośląskie

28 - 68 m2

Powierzchnia

32

Mieszkania

Osiedle Słoneczne Tarasy Legnica, Dolnośląskie

36 - 116 m2

Powierzchnia

APARTAMENTY BATOREGO Legnica, Dolnośląskie

29 - 80 m2

Powierzchnia

96

Mieszkania

Lawendowe Tarasy Legnica, Dolnośląskie

35 - 60 m2

Powierzchnia

28

Mieszkania

Scala Park Legnica, Dolnośląskie

26 - 73 m2

Powierzchnia

120

Mieszkania

Rynek pierwotny Legnica

Legnica to miasto na prawach powiatu położone w województwie dolnośląskimLegnica to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Legnicy chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Legnicy.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Legnica

Rynek nieruchomości pierwotnych w Legnicy jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Legnicy. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Legnicy, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Legnica rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Legnicy.

W Legnicy deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Legnicy nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Legnicy kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Legnicy jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Legnicy zaczynają się nawet od ok. 3 800 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Legnica

Deweloperzy w Legnicy w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Legnicy przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Legnicy znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Legnicy najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Legnicy nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Legnica rynek pierwotny

Deweloper Legnica dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Legnica jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Legnicy. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Legnicy przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Legnicy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Legnicy i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Legnica ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Legnica

W Legnicy wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Legnicy dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Legnicy dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Legnicy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję