Miodowe Tarasy Płock, Mazowieckie

26 - 70 m2

Powierzchnia

57

Mieszkania

Traktowa Płock, Mazowieckie

29 - 79 m2

Powierzchnia

145

Mieszkania

Formuła Aparton Płock, Mazowieckie

29 - 79 m2

Powierzchnia

145

Mieszkania

Prestige Residence Płock, Mazowieckie

39 - 65 m2

Powierzchnia

40

Mieszkania

Osiedle Zielone Korony Płock, Mazowieckie

25 - 117 m2

Powierzchnia

464

Mieszkania

Osiedle Łokietka Płock, Mazowieckie

26 - 64 m2

Powierzchnia

156

Mieszkania

Rynek pierwotny Płock

Płock to miasto na prawach powiatu położone w województwie mazowieckim.  Płock to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Płocku chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Płocku.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Płock

Rynek nieruchomości pierwotnych w Płocku jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Płocku. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Płocku, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Płock rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Płocku.

W Płocku deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Płocku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Płocku kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Płocku jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Płocku zaczynają się nawet od ok. 4 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Płock

Deweloperzy w Płocku w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Płocku przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Płocku znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Płocku najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Płocku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Płock rynek pierwotny

Deweloper Płock dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Płock jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Płocku. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Płocku przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Płocku w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Płocku i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Płock ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Płock

W Płocku wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Płocku dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Płocku dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Płocku.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję