Polna Droga Świdnica, Dolnośląskie

47 - 123 m2

Powierzchnia

260

Mieszkania

Vivant Home Świdnica, Dolnośląskie

37 - 71 m2

Powierzchnia

250

Mieszkania

Przystań Droga Polna Świdnica, Dolnośląskie

47 - 123 m2

Powierzchnia

260

Mieszkania

Vivant Home Świdnica, Dolnośląskie

37 - 72 m2

Powierzchnia

250

Mieszkania

Central Park Świdnica, Dolnośląskie

45 - 122 m2

Powierzchnia

140

Mieszkania

Rynek pierwotny Świdnica

Świdnica to miasto na prawach powiatu położone w województwie dolnośląskimŚwidnica to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Świdnicy chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Świdnicy.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Świdnica

Rynek nieruchomości pierwotnych w Świdnicy jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Świdnicy. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Świdnicy, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Świdnica rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Świdnicy.

W Świdnicy deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Świdnicy nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Świdnicy kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Świdnicy jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Świdnicy zaczynają się nawet od ok. 3 500 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Świdnica

Deweloperzy w Świdnicy w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Świdnicy przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Świdnicy znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Świdnicy najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Świdnicy nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Świdnica rynek pierwotny

Deweloper Świdnica dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Świdnica jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Świdnicy. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Świdnicy przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Świdnicy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Świdnicy i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Świdnica ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Świdnica

W Świdnicy wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Świdnicy dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Świdnicy dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Świdnicy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję