admin Listopad 03, 2022 Artykuly sponsorowane

Jeżeli marzysz o domu z tarasem, ale Twoje oszczędności nie są zbyt wysokie, zapewne myślisz, że budowa domu jest poza Twoim zasięgiem. Nic bardziej mylnego! Dzisiaj istnieją dodatkowe możliwości, które dają każdemu szansę, by spełnić swoje marzenie. Taką możliwością są domu modułowe. Ich zastosowanie sięga o wiele dalej niż wykorzystanie jako domek letniskowy. Mogą one stanowić doskonałe lokum na plac budowy, a nawet jako dom całoroczny. Jakie zalety mają domy modułowe?

Czy możliwe jest spełnienie marzenia o domu do 100 000zł?

Budowa własnego domu wiąże się z ogromnymi wydatkami. Wiele osób zastanawia się, czy możliwe jest zmieszczenie się w budżecie 100 000 zł. Odpowiedź może zaskoczyć! Rozwiązaniem są domy modułowe. Domy modułowe są konstrukcjami złożonymi z gotowych elementów, które są składane na placu budowy. Jeszcze do niedawna tego rodzaju budynki były uważane za doskonałe jedynie jako domki letniskowe. Obecnie technologia ich produkcji jest na tak wysokim poziomie, że mogą pełnić swoje funkcje jako dom mieszkalny całoroczny. Koszty budowy takiego lokum są o wiele niższe od kosztów budowy tradycyjnego domu, a czas oczekiwania na ukończenie projektu to zaledwie kilka tygodni.

Zalety domu modułowego

Domy modułowe mają wiele zalet. Jedną z nich jest szybki czas budowy i wyjątkowo niskie koszty. Dzięki temu, że cała budowa opiera się na łączeniu ze sobą wcześniej przygotowanych na linii produkcyjnej elementów, czas budowy obiektu wynosi od kilku tygodni do 2-3 miesięcy. To zdecydowanie szybciej niż w przypadku domu standardowego, gdzie budowa może trwać wiele lat. Kolejną zaletą jest wysoka energooszczędność, zwłaszcza przy wykorzystaniu drewna jako głównego materiału. Domy modułowe mogą być budowane przez cały rok, również zimą, co pozwala na ich zastosowanie do różnych celów, m.in. jako zimowe lokum na placu budowy. Domy modułowe posiadają tarasy, a ich wygląd wizualny jest na wysokim poziomie. Doskonałe projekty domów modułowych, które zastosujesz jako zimowe lokum znajdziesz tutaj: mjproject.tech.

Zimowe lokum na placu budowy? Dom modułowy!

Na placu budowy konieczny jest budynek, który będzie służył do schronienia się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy do przenocowania, gdy zajdzie taka potrzeba. Takie miejsce jest szczególnie cenne zimą. Doskonałe zimowe lokum, które sprawdzi się na każdej budowie to właśnie dom modułowy. W jego przypadku nie są potrzebne fundamenty, a budowa lokum w przypadku obiektu całorocznego wynosi do 3 miesięcy.