admin Listopad 18, 2022 Artykuly sponsorowane

Od niedawna na rynku florystycznym królują tzw. wieczne róże. Czym są kwiaty w pudełku? Jaka technika towarzyszy tworzeniu tych przepięknych bukietów? W dzisiejszym artykule sprawdzimy jak powstaje flower box.

Flower boxy z wiecznych róż

Róże od zawsze służyły jako wyraz uczuć, przyjaźni, zazdrości czy w szczególności miłości. Każdy kolor kwiatu odpowiadał konkretnym emocjom i mógł stanowić sposób wyrażania sympatii do obdarowywanej kobiety. Najczęstszą formą były i są kompozycje bukietowe. Jednak każdy żywy kwiat z czasem więdnie i prezent nadaje się jedynie do wyrzucenia. To sprawia przykrość zarówno darczyńcy, jak i obdarowywanemu.

Na przeciw wychodzą wieczne róże, czyli kwiaty, które dzięki odpowiedniemu procesowi żyją kilka lat. Bukiet kwiatów połączony z flower box to przepis na wyjątkowy prezent!

Co to jest Flower Box?

Kwiaty w pudełku, czyli inaczej Flower Box to piękne kompozycje kwiatów, które mogą być ozdobą domu, biura i każdego innego miejsca przez długi czas. Kwiaty umieszczone w pudełku zachowują swój oryginalny kolor, świeżość i wzbudzają zachwyt przez wiele miesięcy. Podczas zamawiania Flower Box zawsze istnieje możliwość wyboru koloru pudełka oraz róży: od bieli do czerni. Flower boxy stwarza możliwość dołączenia liściku. A obecnie również przepysznych czekoladek.

Czy podlewać kwiaty w Flower box?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Nad technologią wydłużania życia kwiatów floryści pracowali już wieków. Jednak dopiero wiedza współczesna pozwala na tworzenie róż wiecznych. Pudełka kwiatowe tworzone są za pomocą specjalnych techniki stabilizacji, która umożliwia usunięcie wody z rośliny.

Żywe kwiaty w pudełku układane są następnie we flower boxy, tak by wyglądały pięknie i zachowały świeży wygląd przez długie lata. Box ułatwia również przesyłane tego pięknego prezentu na odległość, bezpośrednio do domu w sytuacji kiedy osobiście nie możemy wręczyć prezentu.

Box kwiatowy z czekoladami na urodziny

Piękny bukiet kwiatów pasuje do każdej uroczystości. Każda kobieta poczuje się wyjątkowo, otrzymawszy róże. Jednak wyjątkowość produktu, jakim są kwiaty w pudełku, spowoduje wręcz zachwyt. Rodzaj oferty możesz zawsze dopasować do okoliczności. Box kwiatowy otrzymany rankiem pod drzwi, przed ciężkim dniem pracy, spowoduje, że już do końca dnia kobieta będzie w dobrym nastroju. Warto również wiedzieć, że do pudełek istnieje możliwość dołączenia czekoladek. Słodkości i wieczne kwiaty w pudełku to zawsze idealny prezent.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Kwiaty poddawane stabilizacji układane we flower boxy są kompozycjami róż, które są pozbawione wody. Dzięki temu mamy pewność, że kwiaty nie schną, więc przez długi czas zachowują świeżość i młody wygląd. Wszystko to powoduje, że Flower Box to kwiaty bezpieczne, które nie zmieniają zapachu oraz nie przyciągają owadów.

Flower box z czekoladkami na prezent

Flower boxy to bukiety, które można zakupić w kwiaciarni, ale nie zawsze mamy na to czas. Pudełko kwiatów bez problemu można zamówić w kwiaciarni online, która dostarczy prezent pod wskazany adres.