Osiedle Kasztanowe

Deweloper: OGBUD Sp. z o.o.
od 6.107 zł/m2

Opis inwestycji

Kolejna z naszych realizacji dobiega końca - oferujemy więc nieruchomości na sprzedaż. Tym razem, są to dwa trzypiętrowe budynki, w których znajdują się nowe mieszkania. Osiedle KasztaNowe w Bydgoszczy to jednak nie tylko dwa nowe bloki – jest to również wygodny parking podziemny oraz winda, która sprawia, że jest to idealne miejsce także dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Przekazywanie mieszkań przy ul. Pułaskiego 25A rozpoczynamy w czerwcu 2020, a przy Pułaskiego 25 – I kwartał 2021.

Nowe mieszkania na osiedlu KasztaNowym to skuteczny i nowoczesny system, jeśli chodzi o wentylację. Nie ma konieczności martwić się również o ogrzewanie oraz o ciepłą wodę. Często, aby dopłynęła ona do naszego kranu znajdującego się na najwyższym piętrze, trzeba trochę poczekać - jednak nie na KasztaNowym w Bydgoszczy! System Logoterm pozwoli na szybkie używanie ciepłej wody, a przez to bardzie świadome oraz ekologiczne korzystanie z zasobów natury. Kolejną znaczną zaletą w naszych nieruchomościach na sprzedaż jest zastosowana innowacyjna wentylacja hybrydowa. Dzięki reakcji na poziom wilgoci we wnętrzu, samodzielnie reguluje ona dopływ powietrza. Możemy więc cieszyć się świeżością w swoim nowym lokum cały czas!

Sprzedaż mieszkań przy ul. Pułaskiego na osiedlu KasztaNowym w Bydgoszczy to wspaniała inwestycja nie tylko jeśli chodzi o samą nieruchomość. W końcu równie ważne są okolica i sąsiedztwo, w którym chcemy się osiedlić. W związku z tym, podczas budowy zadbaliśmy również o to, aby nowi Właściciele mieli spokój i wygodę. Duży dziedziniec pomiędzy budynkami nie pozwoli na uczucie zamknięcia, a zadbane ogrodzone tereny zielone pozwolą na odpoczynek na świeżym powietrzu. Jako że osiedle to głównie niskie budynki, mamy pewność, że nic nie będzie zasłaniało nam światła słonecznego oraz widoku z okna.

 

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.107 zł
  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 28 do 70 m2
  • PowiatBydgoszcz
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćBydgoszcz
  • Liczba mieszkań80
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPułaskiego 25-25A

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 80
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję