Aura Towers

Deweloper: JHM DEVELOPMENT S.A.
od 6.700 zł/m2

Opis inwestycji

Aura Towers to idealne miejsce dla wszystkich, którzy marzą o mieszkaniu w nowoczesnym, bezpiecznym i komfortowym miejscu, a jednocześnie chcą cieszyć się bliskością natury, nie rezygnując z uroków miasta. Inwestycja Aura Towers powstaje w znakomitej lokalizacji - bezpośrednio nad Brdą, tuż obok kompleksu biurowców, w pobliżu Ronda Fordońskiego.

 

Imponująca architektura, znakomity widok na panoramę Bydgoszczy i szereg udogodnień dla mieszkańców to główne wyznaczniki inwestycji. Projekt tworzą trzy spektakularne budynki: dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy, o unikalnej architekturze. Wyjątkowa forma każdego z budynków przypomina konstrukcję ułożoną z poprzesuwanych klocków. Kolorystyka elewacji, klasyczna biel z elementami grafitu sprawi, że budynki przez wiele lat będą wpisywały się w obowiązujące standardy estetyczne.

 

Znakomita lokalizacja bezpośrednio nad Brdą, tuż obok największych centrów biznesowych w mieście sprawia, iż osiedle Aura Towers to doskonałe miejsce dla rodziny, jak i świetna okazja na lokatę kapitału.

 

Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach projektu stworzona została wewnętrzna sala zabaw dla dzieci wyposażona w najbardziej pożądane przez najmłodszych zabawki i akcesoria. Znajdą się tam m. in. basen z kulkami oraz zjeżdżanie. W nowoczesnej strefie zabaw dzieci będą mogły spędzać czas z rówieśnikami, a rodzice przy filiżance kawy budować sąsiedzką więź.

 

Na teren zamkniętej inwestycji będzie można dostać się za pomocą wideodomofonów. Mieszkańcy będą otwierać drzwi wpisując kod lub przy pomocy specjalnych breloków. Wideodomofony umożliwią bezpośrednie połączenie z ochroną osiedla, która całodobowo czuwać będzie nad bezpieczeństwem mieszkańców. Inwestycja zostanie wyposażona w monitoring.

 

Spokój i relaks w otoczeniu zieleni oraz wody to niekwestionowane atuty osiedla Aura Towers. Starannie wyselekcjonowana zieleń w częściach wspólnych, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa grilla – to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących beztroskiego relaksu bez konieczności opuszczania terenu osiedla.

Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki to istny raj dla miłośników sportów wodnych i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Specjalne zejścia z terenu inwestycji w kierunku Brdy umożliwią aktywności bezpośrednio nad rzeką. Sporty wodne, jogging, a może spacer? Okolica daje wiele możliwości.

Bliskość centrum i świetne połączenie komunikacyjne to ogromna zaleta tego projektu. Osiedle Aura Towers położone jest blisko głównych węzłów komunikacyjnych Bydgoszczy. Dzięki doskonałej lokalizacji, tuż przy Rondzie Fordońskim, dojazd do ścisłego, historycznego centrum miasta, biurowców czy uczelni zajmuje jedynie 10 minut. W odległości 3 minut od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, które pozwolą zaoszczędzić czas i umożliwią łatwy dostęp do najistotniejszych lokalizacji w mieście. Dojazd do lotniska czy dworca PKP zajmuje ok. 15 minut.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.700 zł
  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 26 m2
  • PowiatBydgoszcz
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćBydgoszcz
  • Liczba mieszkań280
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaFordońska 4
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję