Balaton Apartamenty

Deweloper: Arkada Invest Sp. z o.o.
od 7.900 zł/m2

Opis inwestycji

Balaton Apartamenty to limitowana oferta nieruchomości o wyjątkowo wysokim standardzie. Idealna dla osób, które chcą nabyć mieszkania z rynku pierwotnego w samym centrum miasta. Apartamenty znajdują się w najlepszej z możliwych lokalizacji w Bydgoszczy – nad samym brzegiem akwenu Balatonu. Takie położenie pozwala na połączenie miejskiego życia z ciągłym kontaktem z naturą. Spacery po osiedlu i parku oraz zabawy na świeżym powietrzu mogą być Twoją codziennością! Teren wokół apartamentów świetnie nadaje się do odpoczynku dla całej rodziny.

Wygoda w budynku z rynku pierwotnego

Nowe mieszkania w Bydgoszczy, które sprzedajemy, są przestronne, wyróżniają się oryginalnym, luksusowym projektem. Są zbudowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii, mają m.in. okna z filtrami antysmogowymi i ogrzewanie podłogowe w łazience. Są już wyposażone w osprzęt elektroniczny. Niektóre są kameralne, inne duże – różnorodność metraży i liczby pokoi sprawia, że zarówno single, osoby kupujące lokale na wynajem, jak i rodziny znajdą idealny apartament dla siebie. Sam budynek ma nowoczesną elewację, doskonale wpisującą się w osiedle. Z okien i balkonów widać panoramę miasta. Zakup mieszkania na sprzedaż z naszej oferty w Bydgoszczy jest od lat jedną z najlepszych form inwestycji.

Bogactwo zieleni jest nieodłącznym elementem wpisanym w nasz projekt. Dzięki starannie dobranej lokalizacji, przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych nad Balatonem, bez konieczności wyjeżdżania za miasto. To doskonałe miejsce do wypoczywania, spacerowania, biegania, jazdy na rowerze czy spędzania czasu wolnego z dziećmi na placu zabaw lub mini miasteczku drogowym.

Otoczenie wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Balaton Apartamenty powstaje przy ulicy Ceramicznej nad samym brzegiem bydgoskiego Balatonu. Ten potencjał posłużył do stworzenia eleganckiego projektu budynku łączącego piękno, nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości materiały z unikalnymi walorami krajobrazu.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.900 zł
  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 32 do 114 m2
  • PowiatBydgoszcz
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćBydgoszcz
  • Liczba mieszkań114
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaCeramiczna

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 114
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję