Tarasy Kostrzyna

Deweloper: HFJ Atrium PBH SP. z o.o.
od 5.300 zł/m2

Opis inwestycji

Tarasy Kostrzyna to developerska inwestycja znajdująca się niemalże w centrum miasta, u zbiegu ulic Warszawska/ Moniuszki, realizowana przez  HFJ ATRIUM PBH SP. Z o.o. na podstawie projektu wykonanego przez Biuro Architektoniczne Arcada Sp. z o.o. w ramach którego powstanie 47 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, które jako całość będą tworzyły nowoczesny, przestrzenny sześciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, dostosowany do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw, singli i osób starszych. 

Wysoki standard inwestycji zapewniają nie tylko najlepszej jakości materiały budowlane, ale i starannie przygotowane projekty całego budynku oraz poszczególnych lokali. Szybki i swobodny dostęp do mieszkań zapewniają 2 odrębne klatki schodowe, szerokie korytarze, a także windy. Z myślą o szczególnych potrzebach lokatorów dla wybranych mieszkań, powstaną komórki lokatorskie, które mogą posłużyć jako składzik lub spiżarka a także pomieszczenia dedykowane na przechowywanie rowerów czy wózków dziecięcych.

Mieszkania będą posiadały indywidualny system ogrzewania gazowego z piecem dwufunkcyjnym, okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi w każdym mieszkaniu, drzwi wejściowe do mieszkań z atestem, domofony oraz  duże, przestronne balkony.

Elewacja budynku to nowoczesny design i kolorystyka.

Wśród 47 zróżnicowanych pod względem metrażu lokali mieszkalnych Tarasów Kostrzyna znajdują się zarówno 35 metrowe kawalerki, jak i mieszkania 3-pokojowe. Klient ma także możliwość wyboru między lokalem z oddzielną kuchnią, a  posiadającym aneks kuchenny. Mieszkania zaprojektowano w taki sposób by na każdym etapie ich adaptacji klient miał możliwość zmiany układu funkcjonalno-przestrzennego.

Wokół budynku przewidziano teren zielony i nasadzenia, tak by przestrzeń stanowiła przyjemną strefę odpoczynku.

Realizacja Tarasów Kostrzyna to inwestycja proekologiczna. Developer zadbał o to, by niezbędną do oświetlenia terenu zewnętrznego oraz części wspólnych energię, budynek pozyskiwał drogą umieszczonej na dachu instalacji fotowoltaicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu obniżą się koszty utrzymania budynku dla jego mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem inwestycji, gdzie udostępnione są podstawowe informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, tj. metraż, liczba pokoi, piętro, a także plan mieszkania.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.300 zł
  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 42 do 87 m2
  • Powiatpoznański
  • Termin oddaniaIV kw. 2021
  • Miejscowość Pobiedziska
  • Liczba mieszkań47
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaFiołkowa 1-3

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 47
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję