Opis inwestycji

Villa Fonte to kameralna inwestycja w Polanicy-Zdroju, zlokalizowana przy ul. Adama Mickiewicza 1. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni, ok. 900 m od Parku Zdrojowego i w takiej samej odległości od Drogi Krajowej nr 8. Mając na względzie komfort przyszłych lokatorów zaprojektowaliśmy przestronne 24 mieszkania z ogródkami, tarasami i balkonami. W kondygnacji podziemnej znajdzie się garaż wielostanowiskowy, a tuż przed budynkiem przewidziano kilka naziemnych miejsc postojowych. Budynek będzie wyposażony w windę obsługującą 4 piętra. 

Ulica Adama Mickiewicza w Polanicy-Zdroju znajduje się w spokojnej i cichej części miasta. Stąd spacerem można dotrzeć do parku, pięknego lasu, krytego basenu dostosowanego także do najmłodszych, licznych restauracji, kawiarni i sklepów.

Polanica-Zdrój to atrakcyjne turystycznie miejsce, w którym można żyć wygodnie i aktywnie. Mnóstwo tras spacerowych, biegowych i rowerowych, punktów widokowych, szlaków wspinaczkowych – bez problemu można tu wypełnić czas wolny dla siebie i swojej rodziny.

Duże okna, balkony, ogrody – Villa Fonte zaprojektowano w taki sposób, by jak najdłużej cieszyć się naturalnym światłem i świeżym powietrzem. Każde mieszkanie będzie można zaaranżować na różne sposoby, w zależności od potrzeb i oczekiwań. Budynek będzie posiadał cichobieżną windę, którą można dojechać do podziemnej hali garażowej. Na terenie inwestycji znajdą się również naziemne miejsca parkingowe.

W ofercie Villi Fonte znajdują się kawalerki, a także mieszkania 2-, 3-pokojowe o powierzchni od 35 do 62 m².

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 36 do 63 m2
  • Powiatkłodzki
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćPolanica-Zdrój
  • Liczba mieszkań24
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaAdama Mickiewicza

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 24
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję