Park Nad Kanałem

Deweloper: PRES Grupa Deweloperska
od 6.350 zł/m2

Opis inwestycji

ARK NAD KANAŁEM

Inwestycja Park Nad Kanałem zlokalizowana w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 46 (2.3 km od centrum Bydgoszczy),to 5-piętrowy budynek wielorodzinny z halami garażowymi.

Wyróżnia się ponadczasową architekturą i wyjątkowym położeniem. Jest to najnowszy projekt realizowany w Bydgoszczy pod skrzydłami renomowanej Grupy Deweloperskiej PRES, która ma na swoim koncie już ponad 12 lat działalności.

Cały projekt składa się ze 128 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Nad Kanałem pozostały na sprzedaż 72 mieszkania o powierzchniach od 36 do 106 metrów kwadratowych w cenie od 6 350 zł za metr kwadratowy.

Inwestycja Park Nad Kanałem jest aktualnie w trakcie budowy, planowany termin oddania to II kwartał 2021r .

W OTOCZENIU PRZYRODY

Budynek będzie zlokalizowany tuż nieopodal Kanału Bydgoskiego, który jest najstarszym czynnym do dnia dzisiejszego śródlądowym kanałem wodnym na obecnym terytorium Polski. Obecnie jest on wyłączony z ruchu i stanowi atrakcję turystyczną miasta zwaną: „Plantami nad Kanałem Bydgoskim”.Podobnie jak w innych realizowanych przez nas inwestycjach, do ich budowy są użyte najwyższej jakości, wyselekcjonowane materiały.

FUNKCJONALNE POWIERZCHNIE

W ofercie znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim: kawalerki oraz 2 pokojowe od 35m2, 3 pokojowe od 46 m2 oraz mieszkania 4 pokojowe i więcej od 73-105 m2. Na każdą kondygnację dotrzemy nowoczesną i szybką windą, poprzez części wspólne, zaprojektowane przez projektanta wnętrz. Na osiedle prowadzić będzie wjazd z ulicy Nakielskiej, wraz z zaplanowaną całą wewnętrzną infrastrukturą drogową. Całość będzie ogrodzona, z bramami wjazdowymi, oraz furtkami dla pieszych.

Dodatkowo właściciele apartamentów będą mogli korzystać z wygodnych miejsc postojowych w halach garażowych oraz innych udogodnień.Bazując na wieloletnim doświadczeniu zamierzamy oddać do użytku 128 mieszkań o powierzchniach od 29 do 105 m2.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.350 zł
  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 29 m2
  • PowiatBydgoszcz
  • Termin oddaniaII kw. 2021
  • MiejscowośćBydgoszcz
  • Liczba mieszkań128
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaNakielska 46
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję