Nieruchomości Opolskie Opole Opole Apartamenty Barona

Apartamenty Barona

Deweloper: Hreit

Opis inwestycji

W cichej i spokojnej dzielnicy Opola powstanie wyjątkowe osiedle, zaprojektowane na miarę potrzeb ludzi ceniących prawdziwy komfort.

7 trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią harmonijnie wpisze się w architekturę niskiej zabudowy okolicy ul. Barona, gdzie jak grzyby po deszczu powstają nowe, niewysokie budynki wielorodzinne. Sprzyja temu m.in. doskonałe skomunikowanie dzielnicy z centrum miasta oraz fakt, że wkrótce do dróg już istniejących dołączą nowe, w tym 4KDL, której trasa przebiegać będzie tuż przy inwestycji Apartamenty Barona.

Zaledwie 10 minut od centrum miasta, w sąsiedztwie terenów zielonych sprzyjających wypoczynkowi i rekreacji oraz w bezpośredniej bliskości kampusu Politechniki Opolskiej powstanie ponad 339 nowych mieszkań. Wygodne parkowanie zapewnią zlokalizowane na poziomie -1 garaże podziemne, a sprawne poruszanie pomiędzy wszystkimi kondygnacjami szybkie, cichobieżne windy.

Apartamenty Barona inwestycja to przede wszystkim przestrzeń zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.Każde mieszkanie to optymalnie rozplanowana przestrzeń, do której dodatek stanowią balkon, loggia lub taras z prywatnym ogródkiem w przypadku mieszkań na parterze.

Wszystkie pokoje dzienne zostały zaprojektowane z dużymi, podwójnymi drzwiami balkonowymi, które sprawiają, że pomieszczenia pozostaną pełne naturalnego światła od wschodu do zachodu słońca. Sprzyjać temu będzie również wzajemne usytuowanie budynków, minimalizujące zacienienie i skutkujące otwarciem zielonych dziedzińców każdego z budynków na południe.

Aby zachować niezwykły klimat i spokój otoczenia, w północnej części kompleksu mieszkaniowego zaprojektowano rozległy teren zielony, który poza placami zabaw dla dzieci, będzie główną przestrzenią wspólną dla mieszkańców, tworząc rodzaj zielonego placu otwierającego się na całość inwestycji.

Dla podtrzymania spójnej z naturą architektury elewacje budynków zostaną wykończone z wykorzystaniem elementów o fakturze drewna. Ten sam materiał wykorzys

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoOpolskie
  • Metrażod 27 m2
  • PowiatOpole
  • Termin oddaniaII kw. 2021
  • MiejscowośćOpole
  • Liczba mieszkań104
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaJózefa Barona
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję