Ostoja Zagórskiego

Deweloper: Mak Dom
od 6.300 zł/m2

Opis inwestycji

O inwestycji

Ostoja Zagórskiego to nowoczesne osiedle wielorodzinnych budynków mieszkalnych ulokowane na Wzgórzach Warszewskich w Szczecinie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na Warszewie, przy ulicy Ostoi-Zagórskiego w spokojnej cichej okolicy, w otoczeniu kameralnej zabudowy i w pobliżu lasów Puszczy Wkrzańskiej.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie osiedla Ostoja Zagórskiego znajdują rozległe tereny zielone. Do Parku Na Warszewie – 800 m, Parku Warszewo – 1600 m. Placówka pocztowa, sklepy spożywcze Żabka i New King oddalone są o 1300 m, Biedronka – 1500 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Kredowa szkoła podstawowa, Niepubliczne przedszkole językowe „Bus” – 650 m, Szkoła matematyki „2+2”, Szkoła Muzyki, Niepubliczny punkt przedszkolny „Stonoga” – 950 m, Przedszkole "Tak" – 1500 m. Centrum handlowe Galeria Północ i Stara Cegielnia położone są w odległości 3000 m.

Architektura

Inwestycja realizowana jest etapowo. Kameralne budynki są o nowoczesnej i prostej formie, posiadają skośne dachy. Elewację wykonano w jasnej kolorystyce.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla Ostoja Zagórskiego jest ogrodzony. Do dyspozycji mieszkańców są strefy odpoczynku z ławeczkami, prywatny staw, plac zabaw, miejsca postojowe naziemne, komórki lokatorskie. Przewidziane jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Komunikacja

Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie samochodem. Odległość inwestycji do Starego Miasta stanowi około 8,1 km i zajmuje blisko 15 minut jazdy samochodem. W pobliżu osiedla przebiegają trasy rowerowe. W odległości 800 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusów nr 87 i 530 Warszewo Kościół.

O mieszkaniach

W inwestycji Ostoja Zagórskiego zaprojektowano dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne. Metraże kształtują się od około 44 do 87 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są w balkony, lokale na parterze posiadają ogródki. W ofercie są mieszkania z garderobą i oddzielnym WC. Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez grupę deweloperską Mak Dom. Firma prowadzi swoją działalność od 1992 roku i oferuje klientom inwestycje mieszkaniowe i przemysłowe. W portfolio Mak Dom są inwestycje mieszkaniowe i publiczne, zrealizowane w Szczecinie, Łukęcinie, Świdniku, Puławach, Lublinie, Warszawie, Olsztynie, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie oraz innych miastach Polski.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.300 zł
  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 44 do 87 m2
  • PowiatSzczecin
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćSzczecin
  • Liczba mieszkań0
  • DzielnicaWarszewo
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaOstoi-Zagórskiego
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję