Rajskie Tarasy

Deweloper: Dombud-Invest Sp. z o.o.
od 4.507 zł/m2

Opis inwestycji

Firma . DOMBUD- INVEST . oferuje Państwu nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. W ofercie mieszkań znajdą się lokale zaprojektowane w sposób funkcjonalny co pozwoli na ich dowolną aranżację.

Projekt Rajskie Tarasy został podzielony na trzy etapy, w ramach których powstaną budynki o  jednakowym układzie. Będą one posiadały trzy kondygnacje nadziemne oraz kondygnację podziemną ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Głównym założeniem całej inwestycji jest stworzenie spójnego pod względem . estetyki . i . funkcjonalności . osiedla, . które  . wpisuje się w otoczenie.

Podczas realizacji inwestycji Rajskie Tarasy powstaną łącznie trzy budynki po 15 mieszkań każdy o metrażach od 38,57 m2 do 76,51 m2. W obiektach zaplanowano mieszkania jedno, trzy- oraz czteropokojowe. Każdy z zaprojektowanych lokali posiada balkon lub taras. Na kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany parking z 14 miejscami dla samochodów osobowych. Przy budynkach usytuowanych będzie kilka zewnętrznych miejsc postojowych dla gości.

Osiedle Rajskie Tarasy jest dla osób ceniących sobie dogodna lokalizację. Apartamentowce usytuowane będą w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku komunikacji miejskiej oraz oddziału poczty. Lokalizacja zapewnia bardzo wygodną komunikację z całym miastem zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego.

W niedalekiej odległości znajduje się apteka, zakład fotograficzny, biblioteka publiczna, cukiernia, gabinet weterynaryjny,  zakłady fryzjerskie i liczne sklepy spożywcze. Dużym udogodnieniem będą placówki edukacyjne znajdujące się w pobliżu inwestycji m.in. gimnazjum oraz powstałe w 2016r nowoczesne przedszkole. Działka usytuowana jest  niespełna 5km od wjazdu na autostradę A1 co ułatwia sprawny dojazd do innych miast.

Osiedle będzie ogrodzone , a także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców apartamentowce zostaną wyposażone w nowoczesną windę a każdy lokal posiadał będzie domofon. Apartamenty na parterze będą posiadały rolety zewnętrzne.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 4.507 zł
  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 39 do 77 m2
  • PowiatRybnik
  • Termin oddaniaI kw. 2025
  • MiejscowośćRybnik
  • Liczba mieszkań45
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSztolniowa

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 45
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję