Opis inwestycji

Jeżyce to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Poznania, a sama ulica Żeromskiego to doskonała lokalizacja dla wszystkich tych, którzy nie chcą tracić czasu na jazdę samochodem po mieście, za to cenią sobie bliskość najważniejszych punktów Poznania maksymalnie kilkanaście minut od domu. Do tego ścieżki rowerowe i spacerowe prowadzące przez zielone tereny Poznania i komunikacja miejska z przystankami znajdują się natychmiast po wyjściu z domu. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się ważne punkty miasta, a potencjał inwestycji Żeromskiego wpływać będzie pozytywnie nie tylko na mieszkańców, ale na całe najbliższe otoczenie.

Inwestycja przy ul. Żeromskiego położona jest na wzniesieniu, w otoczeniu terenów zielonych. Duże przeszklenia i brak wysokiej zabudowy w sąsiedztwie znacząco podwyższają komfort mieszkania, i sprawia że, mieszkania posiadają niesamowity widok na panoramę nie tylko Jeżyc ale całego Poznania.

Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by przestrzeń była funkcjonalna i wygodna w aranżacji. Wiele mieszkań zostało zaprojektowanych z aneksem do pracy, z myślą o nowoczesnym modelu dzielenia pracy w biurze z pracą lub nauką w domu. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają funkcjonalne ogródki, zaś mieszkańcy najwyższych kondygnacji będą posiadać indywidualne tarasy. Dodatkowo cykliści skorzystają ze stojaków rowerowych, zarówno przed budynkiem jak i w wygodnych rowerowniach w garażu podziemnym. Inwestycję będzie wyróżniać także starannie zaprojektowana strefa wejścia – przestrzeń do dyspozycji mieszkańców, nietuzinkowa, idealna na spotkanie czy rozmowę, bez potrzeby przenoszenia jej do mieszkania.

Projektując inwestycję, szczególną uwagę zwróciliśmy na to, by było to miejsce dobre i wygodne do życia, aby społeczność, która ceni dobrą architekturę, udogodnienia, funkcjonalną przestrzeń, dobrze czuła się w miejscu z doskonałym widokiem na przyszłość.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 27 do 80 m2
  • PowiatPoznań
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćPoznań
  • Liczba mieszkań112
  • DzielnicaJeżyce
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaŻeromskiego
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję