Nowa Nałęczowska

Deweloper: Wartico Invest

Opis inwestycji

Planowana inwestycja Nowa Nałęczowska to kompleks dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Będzie stanowić kontynuację funkcji mieszkaniowej wielorodzinnej w tej części Lublina, projektowanej w formie pierzei istniejących ulic.
Od północy sąsiaduje z ulicą Nałęczowską, od zachodu zaś z ulicą Morwową.

Nowa Nałęczowska to elegancki styl i przemyślana kompozycja zabudowań. Znajdują się one równolegle do głównych ulic w formie kwartału składającego się z dwóch budynków. Każdy ma kształt litery „L” z dziedzińcem wewnętrznym częściowo otwartym na południe.

Elewacje od strony ulic Nałęczowskiej oraz Morwowej charakteryzują się regularnością i symetrią bryły oraz świetnym doborem materiałów wykończeniowych. Zaprojektowane zostały w jasnym tynku
z regularnym układem otworów loggii i elementów okiennych. Elementy te dodatkowo podkreślono wstawką z płyty drewnopodobnej HPL. Taki układ  powtarzalności nadaje budynkom miejskiego charakteru.

Wycofany parter tworzy podcień wzdłuż zaprojektowanych lokali usługowych. Całość projektu  cechuje elegancka powściągliwość formy, wysoka jakość wykończenia i dbałość o detal architektoniczny.

W budynku nr 1 proponujemy 169  lokali mieszkalnych
o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 65 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Pomieszczenia dostępne są w dwóch wariantach:  z  aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie.

W budynku nr 2 proponujemy: 154 lokale mieszkalne
o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 68 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Pomieszczenia dostępne są w dwóch wariantach:  z  aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie.
W tym budynku znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach. Zostały zaprojektowane tak, aby mogły być w nich prowadzone różne typy działalności, w tym gastronomiczna.

Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców będzie przyjemne, wygodne i bezpieczne. Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na Patio, wewnętrznej części osiedla  powstanie strefa wypoczynkowa, z placem zabaw, oświetlonymi alejkami spacerowymi, ławeczkami  i specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia. Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem holi wejściowych prowadzących do klatek schodowych.  Komfort zwiększą cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu hali garażowej.

Zadbaliśmy również o wygodę parkowania – gwarantujemy miejsce parkingowe do każdego z mieszkań. W garażu znajduje się  336 miejsc postojowych na poziomie -1  i -2.  Na obu poziomach wydzielono stanowiska do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych.
Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze oraz techniczne: hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 26 do 69 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań323
  • DzielnicaHelenów
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaNałęczowska

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 7
Liczba apartamentów: 323
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję