Osiedle Zagórzańska

Deweloper: DOMPARK
od 7.480 zł/m2
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Osiedle, położone bezpośrednio przy ul. Zagórzańskiej w Warszawie, na które złoży się 36 lokali - każdy z ogródkiem. W pierwszym etapie sprzedajemy 12 lokali w budynkach na planie kwadratu, w drugim są dwa rodzaje budynków, a trzeciego etapu nie widać na poniższej wizualizacji.

Nowoczesna linia architektoniczna, elewacja wykończona estetycznymi i funkcjonalnymi materiałami oraz optymalna na dzisiejsze potrzeby klientów powierzchnia i struktura pomieszczeń – tak w skrócie można określić naszą nieruchomość. Lokale mieszkalne mają nowoczesny układ pomieszczeń, możliwa jest więc ciekawa aranżacja wnętrz.

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym z wyjściem do własnego, kameralnego ogrodu, schody oraz łazienka. Na piętrze zlokalizowane są 3 sypialnie i łazienka. Poddasze użytkowe można zagospodarować na przestrzeń dzienną lub wieczorną z łazienką. Zaprojektowany budynek mieszkalny pozwala na zagospodarowanie działki na kameralne ogródki dostępne z każdego lokalu. Dom, mimo funkcjonowania w zabudowie bliźniaczej, jest bardzo dobrze doświetlony ze względu na wielkość okien i ich konstrukcję. W ramach udziału w nieruchomości wspólnej właściciel każdego lokalu mieszkalnego ma prawo do korzystania z 2 naziemnych miejsc postojowych oraz wydzielonego ogródka.

Osiedle w I etapie składa się z 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych, piętrowych z poddaszami użytkowymi, tj. 12 lokali mieszkalnych 4 typów o powierzchniach od ok. 102,5 do 105,5 m2. W kolejnym etapie pojawi się również jeden budynek na planie prostokąta, złożony z 4 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 113 do 115 m2 (widoczne jako ostatnie na wizualizacji w II etapie).

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest położenie zaledwie ok. 600 m od Południowej Obwodnicy Warszawy. Dzięki niej w 10 minut dojedzie się z Wawra na Wilanów czy Ursynów.

Na bardzo korzystną lokalizację tego osiedla wpływają otoczenie i sąsiedztwo - stanowią je przede wszystkim powstająca zabudowa jednorodzinna, lasy oraz częściowo grunty niezabudowane.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej. Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zagórzańska I etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Zagórzańska I etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jachtowa 02.

W odległości ok. 2,7 km od nieruchomości znajduje się stacja PKP Warszawa Miedzeszyn obsługiwana Koleje Mazowieckie oraz SKM. W okolicy stacji znajdują się także przystanki autobusowe oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Najbliższy przystanek autobusowy usytuowany jest w odległości ok. 400 m przy ul. Izbickiej. W odległości ok. 2,6 km przebiega ul. Patriotów, stanowiąca jeden z głównych ciągów komunikacyjnych dzielnicy.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.480 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 103 do 106 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań12
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaZagórzańska

Dostępne segmenty

10 ofert w inwestycji

Filtruj dostępne mieszkania

   Filtruj dostępne mieszkania
Rzut Numer Pokoje Metraż Piętro Cena całkowita
A1 4 102,63 m2 158 m2 Zapytaj o cenę
B2 4 102,63 m2 113 m2 Zapytaj o cenę
C1 4 102,63 m2 132 m2 Zapytaj o cenę
C2 4 105,62 m2 113 m2 Zapytaj o cenę
D1 4 105,62 m2 133 m2 Rezerwacja
D2 4 102,63 m2 113 m2 Zapytaj o cenę
E1 4 102,63 m2 134 m2 Rezerwacja
E2 4 105,62 m2 113 m2 Zapytaj o cenę
F1 4 105,62 m2 134 m2 Zapytaj o cenę
F2 4 102,63 m2 113 m2 Sprzedane

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 6
Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 12
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję