Nowa Fregata

Deweloper: ONYX Development Sp. z o.o.
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Budynek zlokalizowany będzie w Inowrocławiu przy ulicy Daszyńskiego 6-8 na terenie byłego sanatorium "Fregata". W lipcu 2020 zakończyły się prace rozbiórkowe jednego z budynków pochodzącego z lat 60-tych. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na II kwartał 2022 roku.56 apartamentów zaprojektowanych na 3 kondygnacjach budynków A, B i C. Budynki A i B realizowane będą w I etapie inwestycji . Apartamenty dostosowane do potrzeb - od 1 do 4 - pokoi, na powierzchniach od 25 do 83 m2, z opcją modyfikacji powierzchni.

W podziemnej hali garażowej, dedykowanych dla każdego z apartamentów

Na kondygnacji podziemnej zaprojektowano 11 komórek lokatorskich, o różnych powierzchniach dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni.

Komunikacja pionowa w budynku, oprócz tradycyjnych schodów, odbywać się będzie za pomocą windy wewnętrznej. Będzie ona obsługiwała kondygnacje od -1 do 3.    

W standardzie wykończenia znajdą się m.in. grzejniki w pokojach oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach (zgodnie z projektem). Na etapie budowy istnieje możliwość zmiany sposobu ogrzewania mieszkania z grzejników tradycyjnych na ogrzewanie podłogowe lub mieszane.

Ściany konstrukcyjne budynku wykonane zostaną z elementów żelbetowych oraz paroprzepuszczalnych pustaków ceramicznych (Porotherm), które dobrze akumulują ciepło i powoli oddają je otoczeniu, dzięki czemu w naturalny sposób pomagają utrzymać w mieszkaniach optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem. Budynek ocieplony będzie wełną mineralną oraz wyposażony w okna trzyszybowe o dużej powierzchni naświetlania. Ściany lokali mieszkalnych wykończone zostaną gładziami. Tarasy, balkony, loggie oraz portfenetry zabezpieczone zostaną barierkami metalowymi bądź szklanymi, zgodnymi z wizualizacją

Budynek został zaprojektowany w oparciu o ponadstandardowe rozwiązania. Wszystkie mieszkania i apartamenty wyposażone będą w klimatyzację, rolety zewnętrzne (elektryczne), wysokiej klasy wideodomofony. Na częściach wspólnych będzie możliwość skorzystania z wi-fi, a energia elektryczna dostarczona zostanie z paneli fotowoltaicznych ulokowanych na dachu.

Układ 3 budynków pozwolił na zaprojektowanie wewnętrznego dziedzińca, który zostanie zagospodarowany zielenią, ławeczkami i klimatycznym oświetleniem. Wraz z sąsiadującymi ogródkami należącymi do mieszkań na parterze, będzie stanowił przyjazną strefę służącą wypoczynkowi mieszkańców nieruchomości.    

Inwestycja wkomponowana będzie w otoczenie istniejącego Parku Solankowego z wysokim drzewostanem, sąsiadującej okazałej roślinności i urokliwą aleją dębową na ulicy Daszyńskiego. Przestrzeń pomiędzy budynkami zostanie maksymalnie wypełniona terenem zielonym z trawnikami i krzewami. Dodatkowo na terenie inwestycji zostanie posadzonych około 25 drzew, które wraz z zielonymi dachami na budynku A i B, idealnie podkreślą uzdrowiskowy charakter okolicy.

Ceny apartamentów zróżnicowano w zależności od kondygnacji, powierzchni i położenia. Sprzedaż mieszkań odbywać się będzie za pośrednictwem profesjonalnego agencji - Studio Nieruchomości Michał Rudnicki

Współpracujemy z doświadczonym doradcą finansowym i pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 25 do 83 m2
  • Powiatinowrocławski
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćInowrocław
  • Liczba mieszkań56
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaDaszyńskiego 6-8

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji: 3-4
Liczba apartamentów: 56
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję