Nieruchomości Wielkopolskie pilski Piła Osiedle Sztuk Pięknych

Osiedle Sztuk Pięknych

Deweloper: ONYX Development Sp. z o.o.
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Zespół 4 budynków zlokalizowany będzie w Pile przy ulicy Grottgera/Podchorążych na działkach o numerach 275/3 i 275/8. W miejscu tym funkcjonował niegdyś wojskowy basen "Szuwarek". Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło 1 grudnia 2021, a ich zakończenie planowane jest na 30.06.2023 r.93

Lokale mieszkalne zaprojektowane zostały na 3 kondygnacjach w budynkach A i B oraz 4 kondygnacjach w budynkach C i D. Dostępne są mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe oraz apartamenty na ostatnich piętrach w przestronnymi tarasami.

W każdym z budynków przewidziano podziemną halę parkingową, w której zaprojektowano garaże oraz miejsca postojowe. Na zewnątrz znajdować się będą standardowe miejsca parkingowe oraz stanowiska z możliwością wykupu do indywidualnego użytku.

Dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do przechowywania, zaprojektowano komórki lokatorskie o różnych powierzchniach. Zlokalizowane one będą w hali garażowej w każdym z budynków.

Komunikacja pionowa w każdym budynku, oprócz tradycyjnych schodów, odbywać się będzie za pomocą windy wewnętrznej. Będzie ona obsługiwała piętra od -1 do 3.    

W standardzie wykończenia znajdą się m.in. grzejniki w pokojach oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach (zgodnie z projektem). Na etapie budowy istnieje możliwość zmiany sposobu ogrzewania mieszkania z grzejników tradycyjnych na ogrzewanie podłogowe lub mieszane.

Ściany konstrukcyjne budynku wykonane zostaną z elementów żelbetowych oraz paroprzepuszczalnych pustaków ceramicznych (Porotherm), które dobrze akumulują ciepło i powoli oddają je otoczeniu, dzięki czemu w naturalny sposób pomagają utrzymać w mieszkaniach optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem. Budynek ocieplony będzie steropianem oraz wyposażony w okna trzyszybowe o dużej powierzchni naświetlania. Ściany lokali mieszkalnych wykończone zostaną maszynowym tynkiem gipsowym. Tarasy, balkony, loggie oraz portfenetry zabezpieczone zostaną barierkami metalowymi, a okna portfenetrami szklanymi.

Inspiracją do nazwania tej inwestycji Osiedlem Sztuk Pięknych stało się sąsiedztwo ulic, których patronami są wybitni polscy malarze: Artur Grottger, Wojciech Kossak, Jan Styka oraz słynny rzeźbiarz Xawery Dunikowski. Ten artystyczny wymiar znajdzie odzwierciedlenie w projekcie wykończenia powierzchni wspólnych inwestycji.

Układ 4 budynków pozwolił na zaprojektowanie wewnętrznego dziedzińca, który zostanie zagospodarowany zielenią, ławeczkami i klimatycznym oświetleniem. Wraz z ogródkami należącymi do mieszkań na parterze, będzie stanowił przyjazną strefę służącą wypoczynkowi mieszkańców nieruchomości. Atutem tej nieruchomości jest sąsiedztwo pilskiego Aquaparku oraz sieć ścieżek rowerowych doskonale skomunikowana z pobliskimi terenami rekreacyjnymi.

Ceny mieszkań i apartamentów zróżnicowano w zależności od kondygnacji, powierzchni i położenia. Wpłaty regulowane są w transzach na mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Współpracujemy z doświadczonym doradcą finansowym i pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 31 do 109 m2
  • Powiatpilski
  • Termin oddaniaII kw. 2023
  • MiejscowośćPiła
  • Liczba mieszkań93
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPodchorążych

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 4
Liczba kondygnacji: 3-4
Liczba apartamentów: 93
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję