Formuła Aparton

Deweloper: Aparton Grupa Deweloperska
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Jesteśmy doświadczonym deweloperem, wyznaczającym nowe trendy w budownictwie wielorodzinnym. Na początku naszej działalności realizowaliśmy inwestycje głównie na rynku wrzesińskim. Na naszym koncie mamy kilka zrealizowanych inwestycji we Wrześni.: osiedla w zabudowie wielorodzinnej oraz prestiżowe, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Cały czas się rozwijamy i nie boimy się nowych wyzwań. Dlatego też obecnie nasze inwestycje prowadzimy w różnych miastach województwa Wielkopolskiego i Mazowieckiego.

Mieszkania oraz domy, które posiadamy w naszej ofercie zostały wybudowane z wysokiej jakości materiałów.

Dokładamy wszelkich starań, by w parze z wygodą podążała wysoka jakość wykonania. Atrakcyjne lokalizacje naszych osiedli sprawiają, że oferowane mieszkania to pewna inwestycja i miejsce na Twój Dom. Bliskość do centrów handlowych, przedszkoli, szkół oraz placówek medycznych analizujemy już na etapie zakupu działek pod budowę osiedli, wybierając tylko te najbardziej atrakcyjne.

Wysoki standard mieszkań i domów to czynnik wyróżniający nas na tle konkurencyjnych firm.

Jeszcze przed rozpoczęciem budowy (na etapie projektowania) ogromną uwagę zwracamy na odpowiednie zaprojektowanie pomieszczeń, by zapewnić przyszłym mieszkańcom wysoki poziom komfortu i ergonomii.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe z balkonami, tarasami bądź ogródkami zielonymi. Powierzchnia ich wynosi od 29m2 do 100m2.

Oferowane przez nas domy mają zróżnicowany metraż od 114m2 do 133m2.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z rzutami lokali mieszkalnych, które znajdują się w wyszukiwarce. Znajdą tam Państwo wszystkie aktualnie dostępne lokale: nowe mieszkania, nowe domy jednorodzinne, skrytki lokatorskie oraz miejsca postojowe.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 29 do 79 m2
  • PowiatPłock
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćPłock
  • Liczba mieszkań145
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaTraktowa 10-10D

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 145
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję