Opis inwestycji

Azyl dla miłośników komfortu

Przytulne ciepło w zimowe wieczory i orzeźwiający chłód w upalne południe – to wszystko zapewnia klimatyzacja typu split – stały element w standardzie części dostępnych mieszkań. W bogatej ofercie O2 OSIEDLA znajdziesz zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe, których powierzchnia zaczyna się od 27 metrów, jak i czteropokojowe apartamenty o metrażu nawet 77 metrów. Wyposażone w przeszklone balkony typu loggia albo tarasy z ogrodami, wykończone z najwyższą starannością wysokiej klasy materiałami, są azylem dla osób ceniących komfort i wysoki standard.

Mieszkaj jak w kurorcie

Trzy budynki O2 OSIEDLA do złudzenia przypominają ekskluzywne kurorty, w których relaks jest na stałe wpisany w harmonogram każdego dnia. Designerskie, ogólnodostępne zielone strefy chilloutu z kameralnymi pergolami – zarówno na słonecznym dziedzińcu, jak i tarasie dachowym sprzyjają wypoczynkowi i sąsiedzkiej integracji. Jeśli Twoim tlenem
są bliscy Ci ludzie oraz relaks na świeżym powietrzu może się okazać, że nie znajdziesz zbyt wiele powodów, aby na dłużej wyjeżdżać z domu.

Mieszkaj bezpiecznie

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich Mieszkańców, całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane, a funkcję kontrolną pełni domofon. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać się po całym terenie O2 OSIEDLE, mając pewność, że w ogólnodostępnych częściach osiedla nie spotkasz przypadkowych osób.

Mieszkaj i zarabiaj

W ofercie osiedla znajdują się mieszkania modułowe. Kupując jedno mieszkanie, złożone z dwóch lokali można jednocześnie mieszkać i czerpać zyski z wynajmu. Taka forma pozwala spłacić kredyt lub uzyskać stałeźródło przychodu, a w perspektywie pozwala powiększyć mieszkanie bez konieczności przeprowadzki.

Nowoczesność naszym standardem

Z myślą o potrzebach aktywnych i nowoczesnych mieszkańców, zadbaliśmy o liczne miejsca parkingowe usytuowane w halach garażowych, miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych, także boksy rowerowe, komórki lokatorskie oraz windy. Zlokalizowane na parterze lokale usługowe poszerzą wachlarz możliwości do realizowania na miejscu.

O2 OSIEDLE

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 27 do 77 m2
  • Powiatpłoński
  • Termin oddaniaIV kw. 2024
  • MiejscowośćPłońsk
  • Liczba mieszkań134
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKlonowa

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 134
Wysokość pomieszczeń: 2,6 - 2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję