Domy Jemiołowa

Deweloper: Grupa Developer Lublin

Opis inwestycji

Na działce położonej przy ul. Jemiołowej 37 i 39 powstaną dwa budynki jednorodzinne, dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej o metrażu ok. 160 m2 każdy. 

Niestandardowy, trzykondygnacyjny układ lokali pozwoli na funkcjonalne podzielenie przestrzeni. Każdy z segmentów posiada niezależne wejście, duży taras oraz ogród. Brak części wspólnych  pozwala zachować prywatność mieszkańców.

W budynkach na najniższej kondygnacji zaprojektowano garaż, hol, pomieszczenie gospodarcze. Na parterze zaplanowano strefę dzienną z salonem i kuchnią, a na piętrze znajduje się część sypialniana z łazienką. Cała inwestycja powstaje z myślą o klientach poszukujących komfortowych domów z tarasem i garażem w zielonej, spokojnej lokalizacji, z kameralną zabudową. Elewacja w jasnych kolorach, eleganckie elementy wykończenia, duże oraz przeszklone okna podkreślają jej wyjątkowość.

Niewątpliwie jednym z głównych atutów inwestycji jest jej lokalizacja czyli bliska odległość od Centrum oraz szybki dojazd do głównych arterii Lublina. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, sklepy osiedlowe oraz markety. Dodatkowym walorem lokalizacji jest bliskość Ogrodu Botanicznego i Muzeum Wsi Lubelskiej.

Lokale będą przekazywane do użytku w stanie tzw. deweloperskim. Każdy z nich będzie wyposażony w instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, centralnego ogrzewania z grzejnikami, piecem gazowym dwufunkcyjnym. Zostanie przygotowany rurarz oraz okablowanie pod ogrzewanie podłogowe, odkurzarz centralny i instalacje alarmową. Projekt przewiduje również możliwość podłączenia kominka. Segment można łatwo zaadaptować w inny sposób niż zaproponowany przez projektanta, również na etapie budowy.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 160 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaII kw. 2023
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań4
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaJemiołowa 37
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję