Pogonowskiego 73

Deweloper: PROFIT Development

Opis inwestycji

Pogonowskiego 73 to nowa inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi. Dedykowana jest zwolennikom śródmiejskiego klimatu, którzy poszukują wysokiego standardu bez konieczności przenoszenia się z centrum na obrzeża miasta.

 

O inwestycji

W kaskadowej zabudowie, otoczonej bujną zielenią, powstaną 143 mieszkania z dużymi oknami, do których przynależeć będą przestronne tarasy i balkony. Na terenie wokół budynku pojawi się również boisko do gry w bule i przestrzenie służące integracji mieszkańców. Oprócz tego przygotowane będą 143 miejsca rowerowe i 85 parkingowe dla samochodów.

 

Nowe oblicze Starego Polesia

Ulica Pogonowskiego, jak z resztą całe Stare Polesie od kilku lat przechodzi rewitalizację, która obejmuje remonty kamienic, ulic, liczne nasadzenia roślinne jak również powstawanie nowych ośrodków rozwoju i integracji społecznej mieszkańców. Rozwój okolicy wpływa nie tylko na komfort życia i bezpieczeństwo, ale również na wartość inwestycyjną nieruchomości.

Bądź w centrum wydarzeń

Lokalizacja w centrum Łodzi zapewnia nie tylko szybki dojazd do najważniejszych punktów miasta, ale również dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje, galeria handlowa, a także parki, siłownie czy aquapark.

 

To czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki

Na Pogonowskiego spodoba się również wszystkim miłośnikom miejskiego życia, którzy chcą być jak najbliżej  łódzkiej kultury i wydarzeń. W okolicy znajdują się domy kultury, literatury, Centrum Nauki i Techniki EC1, a na OFF Piotrkowską można wybrać się spacerem. 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 25 do 69 m2
  • PowiatŁódź
  • Termin oddaniaIII kw. 2024
  • MiejscowośćŁódź
  • Liczba mieszkań143
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPogonowskiego 73

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 4-7
Liczba apartamentów: 143
Wysokość pomieszczeń: 2,6 - 2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję