Lewandowskiego

Deweloper: Budnex
od 7.200 zł/m2

Opis inwestycji

W ramach czwartego etapu inwestycji przy ul. Lewandowskiego wprowadziliśmy do naszej oferty czteropiętrowy budynek ze 67 mieszkaniami. Budynek składa się z dwóch klatek – każda wyposażona w cichobieżną windę. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale dwu,trzy i czteropokojowe z aneksem kuchennym i powierzchni od 37 do 74 m². Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze lokale mają co najmniej jeden balkon, dzięki czemu każdy z naszych klientów może cieszyć się prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. Największe balkony mają ponad 15 m².

Warto zaznaczyć, że w ramach realizowanych przez Budnex projektów mieszkaniowych istnieje możliwość łączenia mieszkań, w celu stworzenia lokali o większej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu w Budynku Lewandowskiego III możemy stworzyć wymarzone M o powierzchni ponad 100 m² i dwoma lub trzema balkonami z ekspozycją na dwie lub trzy strony świata.

Projekt zakłada również realizację dwóch poziomów hali garażowej pod całym budynkiem. Prócz tego w ramach budowy IV etapu zakładamy realizację dodatkowych miejsc parkingowych przy drodze dojazdowej do budynku. Docelowo zrealizujemy również plac zabaw na terenie osiedla.

Lokalizacja: Inwestycja przy ul. Lewandowskiego to część większego kompleksu mieszkalnego, w ramach którego firma Budnex oddała do użytku już 298 mieszkań. Osiedle powstaje w centrum Szczecina, zaledwie kilka minut drogi od Bramy Portowej. Sąsiedztwo nowopowstającego osiedla to zabudowa wielorodzinna. W pobliżu są też sklepy, apteka, szkoła i uczelnie wyższe. Dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo dostać się stąd w każde miejsce Szczecina.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.200 zł
  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 29 do 75 m2
  • PowiatSzczecin
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćSzczecin
  • Liczba mieszkań505
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaLewandowskiego 11-25

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 4
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 505
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję