Cukrownia Apartamenty

Deweloper: Budnex
od 7.450 zł/m2

Opis inwestycji

Cukrownia Apartamenty to gruntownie przemyślana koncepcja rewitalizacji terenów należących niegdyś do szczecińskiej cukrowni, której rodowód sięga przełomu XIX i XX wieku. Projekt Budnex zakłada przekształcenie do niedawna zaniedbanych, pofabrycznych obszarów w tętniące życiem nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Cukrownia Apartamenty łączyć będzie w sobie zalety miejskiego stylu życia w postaci rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego i dogodnej infrastruktury komunikacyjnej z funkcjonalną przestrzenią osiedla, w której nie zabraknie terenów rekreacyjnych dla mieszkańców.

W ramach Cukrownia Apartamenty powstaje spójna architektonicznie przestrzeń, na którą docelowo złoży się 7 budynków wielorodzinnych z blisko 700 mieszkaniami. Do tego miejsca postojowe wraz z niezbędną infrastrukturą komunikacyjną, a także nowe tereny rekreacyjne wraz z każdym kolejnym etapem osiedla. Całość dopełnią liczne nasadzenia drzew i krzewów. Wszystko po to by zaaranżować nietuzinkową przestrzeń do życia dla mieszańców w każdym wieku.

Na słodki początek:

W ramach pierwszego etapu Cukrownia Apartamenty, który będzie gotowy już w na początku IV kwartału 2023, powstanie funkcjonalny budynek w kształcie litery U, w którym planowanych jest 120 lokali. W ofercie dostępne znajdą się lokale 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 33 do 79 m. kw. Do mieszkań na wyższych kondygnacjach przylegać będą balkony o powierzchni od 3,5 do 9 m. kw. Ponadto w ofercie znalazły się mieszkania parterowe z przynależnymi tarasami. Pierwszy etap to: - 128 komórek lokatorskich, - indywidualne garaże jedno i dwustanowiskowe o powierzchni od 15 do 50 m kw. - ogólnodostępne miejsca postojowe przed budynkiem

Miejsce dla Ciebie i rodziny

Cukrownia Apartamenty to miejska inwestycja, która oddalona jest od zgiełku śródmieścia, ale jej położenie sprawia, że wszystko masz pod ręką. Lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, by oferowały swoim mieszkańcom optymalną przestrzeń życiową. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, dajemy Ci możliwość łączenia kilku lokali w jeden, tak by stworzyć swoje wymarzone mieszkanie, w którym będzie zarówno miejsce do wspólnego spędzania czasu, pracy w domu czy prywatności, której każdy z nas potrzebuje. Z myślą o mieszkańcach już w pierwszym etapie zaprojektowaliśmy ogólnodostępny teren rekreacyjno – wypoczynkowy. Na skwerze o powierzchni blisko 500 m kw. znajdzie się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców inwestycji oraz miejsca do indywidualnej rekreacji.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.450 zł
  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 33 do 79 m2
  • PowiatSzczecin
  • Termin oddaniaIV kw. 2023
  • MiejscowośćSzczecin
  • Liczba mieszkań700
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaFloriana Krygiera

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 7
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 700
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję