Mazowiecka Park

Deweloper: ABADES
od 6.202 zł/m2

Opis inwestycji

O INWESTYCJI MAZOWIECKA PARK

Wszystko zaczyna się i zależy od Nas samych: jak żyjemy, jak lubimy pracować, w jaki sposób załatwiamy codzienne sprawy oraz jak odpoczywamy. Wychodząc z tego prostego założenia, tworzymy miejsce, które daje poczucie wygody, bezpieczeństwa jak i niezależności.
Szanujemy przestrzeń miejską i dlatego z ogromną uwagą podchodzimy do jej tradycji i historii.

Jesteśmy Kołobrzeskim deweloperem z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażujemy się w projekty, które idealnie wpisują się w miejską infrastrukturę i ją idealnie uzupełniają.

Mazowiecka Park to miejsca przyciągające ludzi, zapraszające do spędzania w nim czasu, zachęcające do mieszkania i inspirujące do działania.

 

LOKALIZACJA

Mazowiecka Park to osiedle tworzone dla osób szukających spokoju, jednocześnie ceniący sobie
życie w centrum miasta.
Idealne miejsce dla wymagających mieszkańców którzy są świadomi swoich potrzeb.
Właśnie tutaj każdy z Nas znajdzie swoją przestrzeń. To idealne miejsce do spotkań, odpoczynku i zabaw.
Do centrum Kołobrzegu mieszkańcy Osiedla Mazowiecka Park mogą dojść, przechadzając się wzdłuż malowniczych zielonych ulic. W centrum miasta do którego dotrzemy spacerem w zaledwie 10 minut znajdziemy kino, liczne restauracje, urzędy, przychodnie lekarskie w tym szpital, sklepy jak i szkoły. Ponadto do pięknych piaszczystych plaż dotrzemy w krótkim czasie zarówno pieszo, rowerem oraz samochodem, gdyż lokalizacja Naszej Inwestycji pozwala na dowolny wybór dotarcia tam gdzie chcemy. 

 

ARCHITEKTURA INWESTYCJI

Części wspólne budynku wraz z elewacją zostały nowocześnie zaprojektowane i wykonane z materiałów najwyższej jakości: cicha i przestronna winda od poziomu garaży do każdej kondygnacji, przestronne balkony i tarasy.
Piękne, przestrzenne w designerski stylu urządzone klatki schodowe, które już od samego wejścia budzące zachwyt i podziw.
Tworząc Osiedle Mazowiecka Park skupiliśmy dużą uwagę na zagospodarowanie przestrzeni wokół inwestycji. Dzięki bujnej roślinności oraz wtopieniu placu zabaw w zagospodarowany teren, mamy poczucie iż znajdujemy się w pięknym parku, który tworzy przepiękny salon zewnętrzny, w którym strefa osobista wolno nasącza się wyrównanym oddechem otoczenia oraz spokojnym nadmorskim stylem życia.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.202 zł
  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 40 do 100 m2
  • Powiatkołobrzeski
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćKołobrzeg
  • Liczba mieszkań149
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaMazowiecka 4

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 159
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję