Apartamenty Solanki
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Solanki Inowrocław, Rąbińska

52 - 57 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Apartamenty Wiecanowo
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Wiecanowo Inowrocław, Wiecanowo

48 - 87 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Rynek pierwotny Inowrocław

Inowrocław to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim liczące około 72 tysięcy mieszkańców. Inowrocław to ważny węzeł komunikacyjny oraz miejscowość uzdrowiskowa. A jak wygląda rynek nieruchomości pierwotnych w Inowrocławiu? sprawdźmy !

 

O rynki nieruchomości pierwotnych w Inowrocławiu

Inowrocławski rynek nieruchomości pierwotnych nie należy do największych mimo to w 2020 roku inowrocławscy deweloperzy wybudowali ponad 300 nowych mieszkań i domów.  Nowe osiedla mieszkaniowe w Inowrocławiu budowane są głównie blisko centrum miasta oraz w lokalizacjach z dobrze skomunikowanych z centrum. Wśród oferty deweloperów w Inowrocławiu przeważają mieszkania 2 i 3 pokojowe lecz bez problemu znajdziemy tu również kawalerki jak i sporo większe mieszkania. Większość nowych mieszkań w Inowrocławiu budowanych jest na nowych osiedlach mieszkaniowych. W Inowrocławiu razem z osiedlami powstaje towarzysząca infrastruktura dzięki czemu nie musimy się martwić o dojazd do pracy czy szkoły. Równocześnie Inowrocław w odróżnieniu od wielkomiejskich aglomeracji zapewnia bliskość natury. Dodatkowo inowrocławscy deweloperzy jak i samo ma miasto mocno stawia na odnawialne źródła energii i ekologię.

Cena nowych mieszkań i domów nie należy do wygórowanych. Za metr kwadratowy nowego mieszkania trzeba zapłacić tutaj 3500 złotych. W porównaniu do okolicznych miast należy do czołówki najtańszych nowych mieszkań.

 

Nowe domy: Inowrocław

Charakterystyczną cechą rynku nieruchomości w mniejszych miastach jest większy udział w rynku nieruchomości nowych domów. Inowrocław jest tego dobrym przykładem. Deweloperzy w Inowrocławiu stawiają na nowe domy z kilku względów. Przede wszystkim istnieje duże zapotrzebowanie na nowe domy Inowrocławiu, Mimo tego nie brakuje nowych osiedli domów w Inowrocławiu dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Osoby szukające nowego domu w Inowrocławiu  o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Inowrocławiu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Inowrocławiu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Inowrocławiu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Inowrocławiu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Inowrocław ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję