Zaułek Osiedla Młodych
Ogłoszenie archiwalne

Zaułek Osiedla Młodych Świdnica, Słotwina

113 m2

Powierzchnia

6

Mieszkania

Osiedle nad Potokiem
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle nad Potokiem Świdnica, Osiedle nad Potokiem

112 m2

Powierzchnia

8

Mieszkania

Rynek pierwotny Świdnica

Świdnica to miasto położone w województwie dolnośląskim liczące 56 tysięcy mieszkańców. Bliska odległość Wrocławia i dobre połączenie  komunikacyjne z tym miastem sprawia że wiele osób przenosi się tutaj z myślą zamieszkania.  Napływ nowych mieszkańców powoduje dynamiczny rozwój rynku nieruchomości pierwotnych w Świdnicy co cieszy zarówno deweloperów jak i nowych mieszkańców.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych w Świdnicy

Rynek nieruchomości pierwotnych w Świdnicy nie należy do największych w Polsce. Świdniccy deweloperzy rok rocznie oddają do użytku około 300 nowych mieszkań i domów. W ostatnich latach zauważalny jest dość wyraźny wzrost oddawanych nowych domów w tym mieście. Nowe mieszkania położone są zazwyczaj blisko centrum miasta lub z doskonałym połączeniem z jego centrum. Nowe osiedla mieszkaniowe w Świdnicy oddalone od centrum znajdują się w pobliżu terenów zielonych i oferują panoramiczny widok. Również nowe domy w Świdnicy powstają w otulinie terenów zielonych. Deweloperzy dbają o każdy szczegół nowych domów i mieszkań dzięki czemu nowi lokatorzy nie muszą się o nic martwić. Powstają tu niewielkie osiedla mieszkaniowe w zabudowie niskiej jak i strzeżone osiedla nowych domów.

 

Nowe domy Świdnica

Deweloperzy w Świdnicy oferują domy o powierzchni użytkowej od 80 do 150 metrów kwadratowych. Większość świdnickich deweloperów oferuje nowe domy w stanie deweloperskim. Firmy deweloperskie chcąc przyciągnąć klientów oferują również wykończenie nowego domu pod klucz oraz możliwość dokonywania zmian lokatorskich. W śród oferowanego standardu znaleźć można garaże podziemne, place zabaw, ogrzewanie podłogowe czy panele fotowoltaiczne. Coraz więcej deweloperów stawia na domy pasywne i energooszczędne.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję