Nowe inwestycje na sprzedaż - Świdnik | Villare.pl

Osiedle Polesie

Świdnik, Klonowa 69

46 - 137 m2

Powierzchnia

200

Mieszkania

Klonowe Osiedle

Świdnik, Cisowa 37A

26 - 89 m2

Powierzchnia

420

Mieszkania

Osiedle 4 Pory Roku
od 5.400 zł/m2

Świdnik, Gen. S. Roweckiego "Grota"

27 - 70 m2

Powierzchnia

164

Mieszkania

Brata Alberta 10

Świdnik, Św. Brata Alberta 10

28 - 65 m2

Powierzchnia

66

Mieszkania

Osiedle Sokołów Świdnickich

Świdnik, Kamińskiego 1

31 - 67 m2

Powierzchnia

16

Mieszkania

Rynek pierwotny Świdnik

Świdnik to miasto na prawach powiatu położone w województwie lubelskimŚwidnik to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Świdniku chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Świdniku.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Świdnik

Rynek nieruchomości pierwotnych w Świdniku jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Świdniku. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Świdniku, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Świdnik rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Świdniku.

W Świdniku deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Świdniku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Świdniku kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Świdniku jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Świdniku zaczynają się nawet od ok. 4 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Świdnik

Deweloperzy w Świdniku w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Świdniku przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Świdniku znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Świdniku najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Świdniku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Świdnik rynek pierwotny

Deweloper Świdnik dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Świdnik jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Świdniku. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Świdniku przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Świdniku w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Świdniku i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Świdnik ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Świdnik

W Świdniku wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Świdniku dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Świdniku dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Świdniku.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję