Nowe inwestycje na sprzedaż - Oświęcim | Villare.pl

Apartamenty Zasole
Ogłoszenie archiwalne

Oświęcim, Więźniów Oświęcimia

33 - 71 m2

Powierzchnia

52

Mieszkania

Apartamenty Parkowe
Ogłoszenie archiwalne

Oświęcim, Gen Wł Sikorskiego

20 - 80 m2

Powierzchnia

18

Mieszkania

Rynek pierwotny Oświęcim

Oświęcim to miasto na prawach powiatu położone w województwie małopolskieOświęcim to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Oświęcimiu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Oświęcimiu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Oświęcim

Rynek nieruchomości pierwotnych w Oświęcimiu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Oświęcimiu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Oświęcimiu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Oświęcim rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Oświęcimiu.

W Oświęcimiu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Oświęcimiu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Oświęcimiu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Oświęcimiu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Oświęcimiu zaczynają się nawet od ok. 5 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Oświęcim

Deweloperzy w Oświęcimiu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Oświęcimiu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Oświęcimiu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Oświęcimiu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Oświęcimiu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Oświęcim rynek pierwotny

Deweloper Oświęcim dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Oświęcim jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Oświęcimiu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Oświęcimiu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Oświęcimiu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Oświęcimiu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Oświęcim ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Oświęcim

W Oświęcimiu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Oświęcimiu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Oświęcimiu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Oświęcimiu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję