Osiedle Słoneczne

Osiedle Słoneczne Andrychów, Lenartowicza

30 - 98 m2

Powierzchnia

181

Mieszkania

Rynek pierwotny Andrychów

Andrychów to miasto na prawach powiatu położone w województwie małopolskieAndrychów to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Andrychowie chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Andrychowie.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Andrychów

Rynek nieruchomości pierwotnych w Andrychowie jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Andrychowie. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Andrychowie, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Andrychów rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Andrychowie.

W Andrychowie deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Andrychowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Andrychowie kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Andrychowie jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Andrychowie zaczynają się nawet od ok. 5000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Andrychów

Deweloperzy w Andrychowie w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Andrychowie przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Andrychowie znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Andrychowie najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Andrychowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Andrychów rynek pierwotny

Deweloper Andrychów dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Andrychów jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Andrychowie. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Andrychowie przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Andrychowie w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Andrychowie i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Andrychów ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Andrychów

W Andrychowie wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Andrychowie dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Andrychowie dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Andrychowie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję