Osiedle Cicha Dolina

Osiedle Cicha Dolina Chełm, Józefa Chełmońskiego

34 - 75 m2

Powierzchnia

192

Mieszkania

Osiedle Południowa

Osiedle Południowa Chełm, Południowa

16 - 66 m2

Powierzchnia

27

Mieszkania

Apartamenty Pan Tadeusz

Apartamenty Pan Tadeusz Chełm, Adama Mickiewicza 25

30 - 78 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

Słoneczny Zakątek

Słoneczny Zakątek Chełm, Doktora Stefana Żarnowskiego

34 - 68 m2

Powierzchnia

44

Mieszkania

Osiedle Leśne

Osiedle Leśne Chełm, Hrubieszowska 102

34 - 69 m2

Powierzchnia

Rynek pierwotny Chełm

Chełm to miasto na prawach powiatu położone w województwie lubelskimChełma to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Chełmie chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Chełmie.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Chełm

Rynek nieruchomości pierwotnych w Chełmie jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Chełmie. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Chełmie, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Chełm rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Chełmie.

W Chełmie deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Chełmie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Chełmie kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Chełmie jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Chełmie zaczynają się nawet od ok. 4 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Chełm

Deweloperzy w Chełmie w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Chełmie przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Chełmie znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Chełmie najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Chełmie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Chełm rynek pierwotny

Deweloper Chełm dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Chełm jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Chełmie. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Chełmie przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Chełmie w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Chełmie i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Chełm ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Chełm

W Chełmie wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Chełmie dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Chełmie dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Chełmie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję