Apartamenty 1 Maja
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty 1 Maja Nowy Sącz, 1 maja 23

28 - 65 m2

Powierzchnia

24

Mieszkania

Osiedle Zielony Gaj
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Zielony Gaj Nowy Sącz, Chełmiec 703

38 - 182 m2

Powierzchnia

135

Mieszkania

Rynek pierwotny Nowy Sącz

Nowy Sącz to miasto na prawach powiatu położone w województwie małopolskieNowy Sącz to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Nowym Sączu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Nowym Sączu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Nowy Sącz

Rynek nieruchomości pierwotnych w Nowym Sączu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Nowym Sączu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Nowym Sączu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Nowy Sącz rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Nowym Sączu.

W Nowym Sączu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Nowym Sączu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Nowym Sączu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Nowym Sączu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Nowym Sączu zaczynają się nawet od ok. 5 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Nowy Sącz

Deweloperzy w Nowym Sączu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Nowym Sączu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Nowym Sączu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Nowym Sączu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Nowym Sączu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Nowy Sącz rynek pierwotny

Deweloper Nowy Sącz dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Nowy Sącz jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Nowym Sączu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Nowym Sączu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Nowym Sączu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Nowym Sączu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Nowy Sącz ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Nowy Sącz

W Nowym Sączu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Nowym Sączu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Nowym Sączu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Nowym Sączu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję