Nowe Przylesie
od 5.400 zł/m2

Nowe Przylesie Opole, 10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

30 m2

Powierzchnia

137

Mieszkania

Apartamenty Barona

Apartamenty Barona Opole, Józefa Barona

27 m2

Powierzchnia

104

Mieszkania

Nova Ozimska

Nova Ozimska Opole, Ozimska 180

39 m2

Powierzchnia

304

Mieszkania

Apartamenty & Lofty Dragonów
od 6.900 zł/m2

Apartamenty & Lofty Dragonów Opole, Jarosława Dąbrowskiego

30 - 79 m2

Powierzchnia

24

Mieszkania

Nowe Piastowskie

Nowe Piastowskie Opole, Tadeusza Rejtana 20

26 - 211 m2

Powierzchnia

46

Mieszkania

Nowe Przylesie
od 5.400 zł/m2

Nowe Przylesie Opole, 10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

30 - 115 m2

Powierzchnia

137

Mieszkania

Apartamenty Kurpiowska
od 5.300 zł/m2

Apartamenty Kurpiowska Opole, Kurpiowska 6

21 - 116 m2

Powierzchnia

79

Mieszkania

Dębowe Apartamenty
od 6.990 zł/m2

Dębowe Apartamenty Opole, Malinka, Tarnopolska 32-36

29 - 101 m2

Powierzchnia

50

Mieszkania

Osiedle Szmaragdowe

Osiedle Szmaragdowe Opole, Partyzancka 70

32 - 65 m2

Powierzchnia

117

Mieszkania

Imperial Apartamenty

Imperial Apartamenty Opole, Tęczowa

26 - 110 m2

Powierzchnia

65

Mieszkania

Rynek pierwotny Opole

Opole to miasto na prawach powiatu położone w województwie mazowieckim.  Opole to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Opolu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Opolu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Opole

Rynek nieruchomości pierwotnych w Opolu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Opolu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Opolu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Opole rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Opolu.

W Opolu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Opolu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Opolu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Opolu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Opole

Deweloperzy w Opolu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Opolu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Opolu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Opolu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Opolu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Opole rynek pierwotny

Deweloper Opole dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Opole jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Opolu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Opolu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Opolu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Opolu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Opole ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Opole

W Opolu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Opolu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Opolu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Opolu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję