Atom Sobótka

Atom Sobótka Sobótka, F. Chopina

37 - 101 m2

Powierzchnia

170

Mieszkania

Panorama Ślężańska etap II
od 6.200 zł/m2

Panorama Ślężańska etap II Sobótka, Panoramy Ślężańskiej 1

32 m2

Powierzchnia

70

Mieszkania

Lokum Monte
od 6.368 zł/m2

Lokum Monte Sobótka, Armii Krajowej

39 - 100 m2

Powierzchnia

152

Mieszkania

Rynek pierwotny Sobótka

Sobótka to miasto na prawach powiatu położone w województwie dolnośląskimSobótka to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Sobótce chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Sobótce.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Sobótka

Rynek nieruchomości pierwotnych w Sobótce jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Sobótce. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Sobótce, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Sobótka rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Sobótce.

W Sobótce deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Sobótce nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Sobótce kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Sobótce jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Sobótce zaczynają się nawet od ok. 3 800 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Sobótka

Deweloperzy w Sobótce w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Sobótce przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Sobótce znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Sobótce najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Sobótce nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Sobótka rynek pierwotny

Deweloper Sobótka dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Sobótka jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Sobótce. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Sobótce przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Sobótce w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Sobótce i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Sobótka ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Sobótka

W Sobótce wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Sobótce dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Sobótce dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Sobótce.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję