Apartamenty Zagórze
od 4.946 zł/m2

Apartamenty Zagórze Sosnowiec, Zagórze, Romana Dmowskiego

23 m2

Powierzchnia

12

Mieszkania

Osiedle Żelazna
od 4.970 zł/m2

Osiedle Żelazna Sosnowiec, Żelazna

31 m2

Powierzchnia

32

Mieszkania

Murapol Apartamenty Na Wzgórzu

Murapol Apartamenty Na Wzgórzu Sosnowiec, Klimontowska 45

25 - 64 m2

Powierzchnia

238

Mieszkania

Gwiezdna

Gwiezdna Sosnowiec, Gwiezdna

40 - 108 m2

Powierzchnia

220

Mieszkania

Dworska Enklawa
od 6.251 zł/m2

Dworska Enklawa Sosnowiec, Dworska

29 - 113 m2

Powierzchnia

158

Mieszkania

Nowy Pekin

Nowy Pekin Sosnowiec, Koszalińska

41 - 96 m2

Powierzchnia

176

Mieszkania

Novamielecka
Ogłoszenie archiwalne

Novamielecka Sosnowiec, Mielecka

36 - 74 m2

Powierzchnia

33

Mieszkania

Wrzosowe Ogrody
Ogłoszenie archiwalne

Wrzosowe Ogrody Sosnowiec, Janowskiego

51 - 82 m2

Powierzchnia

120

Mieszkania

Nova Środula
Ogłoszenie archiwalne

Nova Środula Sosnowiec, Stefana Jędryczki

344 - 70 m2

Powierzchnia

384

Mieszkania

Osiedle Słoneczne na Wzgórzu
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Słoneczne na Wzgórzu Sosnowiec, Słoneczna

49 - 66 m2

Powierzchnia

114

Mieszkania

Rynek pierwotny Sosnowiec

Sosnowiec to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Sosnowiec to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Sosnowcu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Sosnowcu.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Sosnowiec

Rynek nieruchomości pierwotnych w Sosnowcu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Sosnowcu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Sosnowcu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Sosnowiec rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Sosnowcu.

W Sosnowcu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Sosnowcu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Sosnowcu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Sosnowcu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Sosnowiec

Deweloperzy w Sosnowcu w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Sosnowiec dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Sosnowcu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Sosnowcu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Sosnowcu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Sosnowcu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Sosnowiec rynek pierwotny

Deweloper Sosnowiec dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Sosnowiec jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Sosnowcu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Sosnowcu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Sosnowcu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Sosnowcu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Sosnowiec ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Sosnowiec

W Sosnowcu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Sosnowcu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Sosnowcu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Sosnowcu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję