WINNA GÓRA
Ogłoszenie archiwalne

WINNA GÓRA Świebodzin, Zacisze

39 - 64 m2

Powierzchnia

192

Mieszkania

Zielony Zakątek
Ogłoszenie archiwalne

Zielony Zakątek Świebodzin, Wojska Polskiego

39 - 57 m2

Powierzchnia

42

Mieszkania

Rynek pierwotny Świebodzin

Świebodzin to miasto na prawach powiatu położone w województwie lubuskimŚwiebodzin to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Świebodzinie chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Świebodzinie.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Świebodzin

Rynek nieruchomości pierwotnych w Świebodzinie jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Świebodzinie. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Świebodzinie, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Świebodzin rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Świebodzinie.

W Świebodzinie deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Świebodzinie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Świebodzinie kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Świebodzinie jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Świebodzinie zaczynają się nawet od ok. 4 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Świebodzin

Deweloperzy w Świebodzinie w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Świebodzinie przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Świebodzinie znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Świebodzinie najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Świebodzinie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Świebodzin rynek pierwotny

Deweloper Świebodzin dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Świebodzin jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Świebodzinie. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Świebodzinie przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Świebodzinie w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Świebodzinie i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Świebodzin ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Świebodzin

W Świebodzinie wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Świebodzinie dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Świebodzinie dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Świebodzinie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję