Rezydencja Ząbki
od 6.910 zł/m2

Rezydencja Ząbki Ząbki, Hugona Kołłątaja

40 - 59 m2

Powierzchnia

44

Mieszkania

Skrajna 15
od 5.800 zł/m2

Skrajna 15 Ząbki, Skrajna 15

34 m2

Powierzchnia

93

Mieszkania

Skrajna
od 7.200 zł/m2

Skrajna Ząbki, Skrajna

800

Mieszkania

Podleśna Ząbki

Podleśna Ząbki Ząbki, Podleśna

47 - 99 m2

Powierzchnia

49

Mieszkania

Skrajna

Skrajna Ząbki, Skrajna

35 - 84 m2

Powierzchnia

68

Mieszkania

Osiedle Miła
od 6.400 zł/m2
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Miła Ząbki, Miła

27 m2

Powierzchnia

52

Mieszkania

Rynek pierwotny Ząbki

Ząbki to miasto na prawach powiatu położone w województwie mazowieckim.  Ząbki to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Ząbkach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Ząbkach.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Ząbki

Rynek nieruchomości pierwotnych w Ząbkach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Ząbkach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Ząbkach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Ząbki rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Ząbkach.

W Ząbkach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Ząbkach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Ząbkach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Ząbkach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Ząbkach zaczynają się nawet od ok. 4 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Ząbki

Deweloperzy w Ząbkach w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Ząbkach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Ząbkach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Ząbkach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Ząbkach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Ząbki rynek pierwotny

Deweloper Ząbki dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Ząbki jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Ząbkach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Ząbkach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Ząbkach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Ząbkach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Ząbki ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Ząbki

W Ząbkach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Ząbkach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Ząbkach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Ząbkach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję