Osiedle Zielona Dolina
od 5.200 zł/m2

Osiedle Zielona Dolina Zabrze, Łąkowa

35 - 106 m2

Powierzchnia

128

Mieszkania

Osiedle Kaskada
od 6.350 zł/m2

Osiedle Kaskada Zabrze, Niedziałkowskiego

31 - 116 m2

Powierzchnia

81

Mieszkania

Osiedle Grzybowice
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Grzybowice Zabrze, ks. Michała Wosia

33 - 122 m2

Powierzchnia

86

Mieszkania

Apartamenty Zabrze Centrum
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Zabrze Centrum Zabrze, Nad Kanałem 14

44 - 125 m2

Powierzchnia

100

Mieszkania

Rynek pierwotny Zabrze

Zabrze to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Zabrze to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Zabrzu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Zabrzu.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Zabrze

Rynek nieruchomości pierwotnych w Zabrzu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Zabrzu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Zabrzu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Zabrze rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Zabrzu.

W Zabrzu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Zabrzu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Zabrzu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Zabrzu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Zabrze

Deweloperzy w Zabrzu w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Zabrze dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Zabrzu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Zabrzu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Zabrzu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Zabrzu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Zabrze rynek pierwotny

Deweloper Zabrze dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Zabrze jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Zabrzu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Zabrzu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Zabrzu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Zabrzu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Zabrze ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Zabrze

W Zabrzu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Zabrzu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Zabrzu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Zabrzu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję