Osiedle przy Okrzei

Osiedle przy Okrzei Zgorzelec, Okrzei

39 - 101 m2

Powierzchnia

25

Mieszkania

Nova Północ

Nova Północ Zgorzelec, Lubańska

33 - 26 m2

Powierzchnia

396

Mieszkania

Rynek pierwotny Zgorzelec

Zgorzelec to miasto na prawach powiatu położone w województwie dolnośląskimZgorzelec to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Zgorzelcu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Zgorzelcu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Zgorzelec

Rynek nieruchomości pierwotnych w Zgorzelcu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Zgorzelcu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Zgorzelcu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Zgorzelec rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Zgorzelcu.

W Zgorzelcu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Zgorzelcu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Zgorzelcu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Zgorzelcu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Zgorzelcu zaczynają się nawet od ok. 3 500 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Zgorzelec

Deweloperzy w Zgorzelcu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Zgorzelcu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Zgorzelcu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Zgorzelcu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Zgorzelcu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Zgorzelec rynek pierwotny

Deweloper Zgorzelec dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Zgorzelec jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Zgorzelcu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Zgorzelcu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Zgorzelcu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Zgorzelcu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Zgorzelec ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Zgorzelec

W Zgorzelcu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Zgorzelcu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Zgorzelcu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Zgorzelcu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję