admin Lipiec 31, 2021 Aktualnosci
admin Lipiec 31, 2021 Aktualnosci

Kupienie własnego mieszkania to marzenie bardzo wielu z nas, które dzięki możliwościom stwarzanym przez banki wydaje się być całkiem realne do spełnienia. W końcu to nic trudnego wystarczy, że pracujemy, zarabiamy, mamy więc zdolność kredytową i możemy skorzystać z pożyczki. Tylko, czy tak jest faktycznie? Jak przygotować się do wzięcia kredytu hipotecznego, aby nie żałować?

Czytaj więcej

admin Lipiec 20, 2021 Porady

Wybór dobrej, poręcznej i wygodnej w użyciu latarki wbrew pozorom wcale nie musi być taki prosty. Wszystko zależy od tego, do czego i jak często planujemy ją wykorzystywać, jaki mamy budżet, a także jakie są nasze oczekiwania względem wybieranego modelu. Dlaczego warto jest mieć latarkę pod ręką? Jak wybrać taką odpowiadającą naszym potrzebom i gdzie szukać najlepszych dostępnych na rynku opcji?

Czytaj więcej

admin Lipiec 10, 2021 Aktualnosci

Nowe mieszkania od deweloperów kupują obecnie przede wszystkim osoby młode. Posiadanie własnego mieszkania w dobrej lokalizacji jest ważnym elementem stabilizacji życiowej.

Czytaj więcej

admin Lipiec 10, 2021

Już na początku 2021 r. zainteresowanie nieruchomościami było bardzo duże. Z pewnością na takie skutki wpłynęły rekordowo niskie stopy procentowe. Najnowsze badania potwierdziły, liczba złożonych wniosków o kredyt hipoteczny była rekordowa

Czytaj więcej

admin Lipiec 10, 2021 Aktualnosci

Pierwsze własne mieszkanie, to marzenie wielu z nas. W obecnych warunkach bardzo często praktycznie nie do spełnienia. Ceny nieruchomości są tak wysokie, że przy przeciętnych zarobkach musielibyśmy na nie odkładać latami. Praktycznie jedyny sposób to wieloletni kredyt hipoteczny. Ale i to wcale nie takie proste.

Czytaj więcej

admin Lipiec 10, 2021 Aktualnosci

Własne mieszkanie to naprawdę pięknie brzmi. Samodzielność, dorosłość, możliwość robienia tego, co się chce – to naprawdę piękne. Tylko w naszych warunkach, to nie do końca takie oczywiste, bo uwalniając się od jednego obciążenia, bierzemy sobie na głowę kolejne.

Czytaj więcej

admin Lipiec 10, 2021 Aktualnosci

Czy nowy rządowy program znacząco wpłynie na kolejny wzrost cen nieruchomości?

Czytaj więcej

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję