admin Czerwiec 20, 2022 Artykuly sponsorowane

Odpowiednio wykonana obróbka krawędzi balkonu to gwarancja trwałej i estetycznej konstrukcji przez wiele lat. Niestety pomimo jej dużego znaczenia wciąż w wielu przypadkach można spotkać konstrukcje, na których wykonana została obróbka balkonu blachą, niezapewniającą pełnej szczelności w tej strefie, a w efekcie doprowadzająca do wielu problemów, których jedynym rozwiązaniem jest remont.

Czytaj więcej

admin Czerwiec 08, 2022 Artykuly sponsorowane

Każdy z nas skrycie marzy o tym, by stać się właścicielem posesji i wybudować swój dom. Nie da się jednak ukryć, że budowa własnego domu jest ogromnym przedsięwzięciem, a także inwestycja. Największe koszty zwykle ponosi za sobą budowa dachu. To właśnie dach jest jednym z najważniejszych elementów, a co więcej dach spełnia niesamowicie istotną rolę. Przede wszystkim jeśli nie zostanie on odpowiednio przygotowany i zamocowany, doprowadzi on do zmniejszenia stabilności całej konstrukcji, a również i do strat

Czytaj więcej

admin Czerwiec 07, 2022 Artykuly sponsorowane

Dach jest warstwową przegrodą wieńczącą budynek. Układ ten składa się z konstrukcji nośnej, a także z warstw chroniących wnętrze budynku przed wodą i wilgocią oraz stratami ciepła. Wierzchnią warstwę dachu stanowi materiał pokryciowy.

Czytaj więcej

admin Maj 30, 2022 Artykuly sponsorowane

Co to jest poliuretan i jak wygląda proces jego wytworzenia oraz jakie są rodzaje gumy poliuretanowej.

Czytaj więcej

admin Maj 24, 2022 Artykuly sponsorowane

Długie letnie wieczory, grille i posiłki w otoczeniu natury – takie momenty z pewnością dodadzą Ci mnóstwo energii, a przede wszystkim zachęcą do jeszcze częstszego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zdecyduj się na pawilony ogrodowe, a nawet delikatny deszcz czy wiatr nie zepsują Ci tych upragnionych chwil. Musisz tylko wybrać odpowiedni model – podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Czytaj więcej

admin Maj 14, 2022 Artykuly sponsorowane

Czy słyszałeś kiedyś o masach polimerowych? Jeśli jesteś na etapie budowy lub wykańczania domu, to prawdopodobnie tak. Jednak dla tych, którzy pierwszy raz spotykają się z nazwą masy polimerowe, chcemy wyjaśnić, że są materiały, składające się z dyspersji wodnej, organicznego spoiwa, pigmentów oraz mineralnych wypełniaczy o różnej wielkości ziaren. Wyjątkowe właściwości tworzyw polymer sprawiają, że masy znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie i wykańczaniu wnętrz.

Czytaj więcej

admin Kwiecień 27, 2022 Artykuly sponsorowane

Dom w nowoczesnym stylu wymaga odpowiedniego dopełnienia z użyciem dopasowanego do niego ogrodzenia. Jak wybrać najlepszy nowoczesny płot? Sprawdź pomysły na jego wykonanie, by stworzyć bezpieczne, wygodne, ale również efektowne ogrodzenie swojej posesji!

Czytaj więcej

admin Kwiecień 15, 2022 Artykuly sponsorowane

​​​​​​​O oryginalności i charakterze każdego mieszkania decydują stylowe i urokliwe dodatki. To dzięki nim dom staje się przytulny, ciepły i jedyny w swoim rodzaju. Ozdobą, która coraz częściej wraca do łask, są wazony. Kiedyś służyły tylko do pokazywania kwiatów, obecnie coraz częściej stanowią ozdobę same w sobie. Jakie wazony są dostępne na rynku? Z jakim materiałów mogą być wykonane?

Czytaj więcej

admin Kwiecień 13, 2022 Artykuly sponsorowane

Nie każdy dom i nie każda firma ma szansę być podłączona do miejskiego lub gminnego wodociągu. W takim przypadku jedynym sposobem na zaopatrzenie nieruchomości w wodę jest pompa głębinowa lub pompa hydroforowa. Czym one się różnią? Która z tych pomp jest lepsza do czerpania wody i jak prawidłowo wygląda dobór pompy głębinowej? To i znacznie więcej znajduje się w tym artykule.

Czytaj więcej

admin Kwiecień 12, 2022 Artykuly sponsorowane

Rynek projektów gotowych domów rozwija się bardzo dynamicznie. Największe firmy oferują setki różnego rodzaju projektów spośród których inwestorzy mogą wybierać. Ta bardzo popularna forma wyboru projektu nowego domu ma wiele zalet, który wpływają na jej popularność. Jeśli też zdecydowaliście się na taki wybór podpowiemy Wam co należy zrobić zanim zdecydujecie się szukać projektu. Wyjaśnimy też jak wybrać projekt najlepszy dla Was oraz jak przeanalizować go pod kątem budżetu i kosztów całej budowy.

Czytaj więcej

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję